Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért ilyen? Élvezi, ha...

Anya miért ilyen? Élvezi, ha rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, a kerti munka, anya folyton kint van a kertben, mikor épp nem dolgozik. Ő akart a családból egyedül kertes házat venni, apa meg én "városi gyerekek" vagyunk, panelban nőttünk fel, inkább elleneztük az ötletet, de belementünk, ide költöztünk. Mondtuk, hogy oké, de akkor csak gyep legyen a kertben, azzal nincs sok munka, csak nyírni kell. Anya közölte, hogy márpedig lesz kert (virágok meg zöldségek meg eper meg hasonlók)

Nem is lenne baj, ha elfoglalná magát kint egyedül, de mindig kirángat, hogy menjek ki vele amíg kapál meg epret szed meg bármit csinál. Azt nem engedi hogy segítsek (felajánlottam már ezerszer), ha hozzányúlok az egyik növényéhez akkor kiabál velem. Szóval ott ácsorgok fölötte 2-3 órákat egy büdös szó nélkül, mert beszélgetni se lehet vele, ő nem mond semmit, ha meg én mondok/kérdezek valamit, akkor csak hümmög, majd a néhányadik után rám szól, hogy ne fárasszam már, maradjak csöndben. Ha bejövök, akkor két napig felváltva kiabál velem és nem szól hozzám..

Külön öröm, hogy allergiás vagyok minden pollenre, így az amúgy is izgalmas ácsorgás közben még az orrom is folyik és ömlenek a könnyeim.

Most ez neki miért jó? o.O Ez valami szadizmus, hogy örül neki, ha rosszul vagyok? Mit lehetne csinálni vele?


2016. jún. 9. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj apaddal hogy tegye helyre.
2016. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő is tanácstalan, a kérdésből kimaradt, de vele is ugyanezt csinálja, csak ritkábban.
2016. jún. 9. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem mész ki és kész

pár nap /alkalom kiabálás után megunja és apádra száll és akkor apád talán lépni fog.

2016. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiv megit, mond neki, hogy ne farasszon. Emigy inkabb ne szoljon es kiabaljon velem, mint h. orakig kint aldogaljak a nagy semmiert. Fogjatok ossze Apuddal.
2016. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ne Menj ki

Biztos kiabálni fog párszor, de kint állni sincs semmi értelme


Amúgy nem lehet, hogy azért akarja, hogy kimenj vele, hogy ne a gép elott ülj/o ne legyen egyedül?

Amúgy hány éves vagy? :)

2016. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem elvezi.

Aki masnak ilyen fajdalmat tud okozni anelkul, hogy azt sajat maga aterezne, azt belul mindig valami sokkal nagyobb fajdalom gyotri. Lehet, hogy valami annyira bantja, hogy fel sem tunik neki ugy igazan, hogy rajtad vezeti le a feszultseget. Akarmi lehet az a dolog, de ha valakivel megbeszelne, attol hatha megkonnyebbulne. Akar veled, akar edesapaddal, akar akarkivel, akivel sok idot tolt egyutt es/vagy megbizik bennuk. Esetleg egy pszichologus is tud segiteni az ilyen mindenfele csaladi gondokban.

Probalj ra nem haragudni, mert ha haragszol, az a te kedvedet cseszi el. Tulzottan kedvesnek lenni vagy a kegyeit keresni viszont nem kell, he hagyd, hogy az idodet rabolja a dedos kis elkepzeleseivel.

2016. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mire jó ez anyud részéről. :/

Szerintem mond meg neki, hogy ennek így semmi értelme, ha kell akkor segítesz, de nem fogsz ott ácsorogni órákon át a semmiért. Ha kiabál akkor, meg ne foglalkozzál vele, majd megunja...

2016. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valószínűleg nem érzi jól magát egyedül kint lehet hogy azt szeretné ha látnád mit csinál.Beszélj apukáddal és utána beszéljetek anyukáddal is,hogy ez így nem mehet tovább.
2016. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!