Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rosszul erzem magam a...

Nagyon rosszul erzem magam a csaladomba. Gondolkodok a neveloothonon, csak nem tudok semmit, rola. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyummal es apummal se jovok ki jol. Van 3 testverem, de veluk se. Nincs egy normalis szobam, ahol nyugottan elhetem az eletem. Habar mindenem megvan, de megsem vagyok boldog. Turelmet es idot sem kapok a szuleimtol. Mar nagyon gondolkozok a neveloothonon, csak nem tudom, hogy fel kene e adnom hozza egy jo gimit. Tamogatnanak e vagy csak 18 eves koromig vigyaznanak ram aztan kiraknak az utcara. Kerlek normalis valaszt adj ra, ha esetleg nem vagy tajekozott a fologban, kerlek ne valaszolj. :):/
2016. máj. 26. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Csak kamasz vagy. Elmúlik.
2016. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Türelmet, időt, normális szobát nem kapsz az otthonban.
2016. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Van fedél a fejed felett? Van kajàd, furdoszoba,szoba,latom internet is es ruha. Ugyhogy csitu van es ird a lecket
2016. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A nevelőotthon nem egy leányálom.
2016. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Tini korban ertheto :) ne akarj nevelootthonba menni, elottem kommenteloknek igazuk van..nem olyan jo hely az
2016. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Most mindened megvan, a nevelőotthonban pedig semmid nem lenne. Az otthonok azoknak vannak fenntartva, akiket ütnek-vágnak, megerőszakolnak otthon és nem olyanoknak, akik picsognak, mert éppen elkezdtek kamaszodni. És természetesen aki nagykorú annak nincs helye az otthonban, sajnos mennek is az utcára qurvának, meg stricinek, tisztelet persze a kivételnek. Másrészt semmilyen gyámhatóság nem venne el téged a szüleidtől csak amiatt, mert nincs külön szobád, vagy azért, mert te úgy érzed, hogy nem foglalkoznak veled annyit amennyit kellene. Ha nagyon önállósodni akarsz, akkor a kollégiumot tudom neked ajánlani, ha másik városba mész tanulni, akkor van kollégiumi elhelyezésre lehetőség.
2016. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Mihez szeretnel turelmet? A kamasz hulyesegedhez? Sajnalom, hogy nincsenek nyilt honapok a nevelointezetekben, amikor be lehet oda adni egy honapra TAPASZTALATSZERZES CELJABOL az ilyen agyatlan kis tiniket! Igazan megerdemelned azt a sanyaru egy honapot bent, hogy aztan ertekelni tudd azt, hogy nem ott elsz. Amugy meg nem igy mukodik a nevelointezet, hogy egy kis hulyegyerek nagy elhatarozasra szanja el magat es nagy kegyesen bevonul.
2016. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

1.Egyrészt önkéntes alapon nem kerülhetsz gyermekotthonba, ahhoz olyan rossz körülmények kellenek, amik indokolttá teszik. A felsoroltak nem azok.

2. A gyermekotthonban nem 3-an, hanem vagy 9-12-en laknak együtt egy lakásotthonban, kb. 3-an egy szobában. Magyarul még kevesebb helyed lenne... Ráadásul a többi gyerek jó eséllyel magatartásproblémákkal vagy más zavarokkal küzd.

2016. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen gyerekeket kene berakni vmi katonasagra..
2016. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsére nem tudod, hogy milyen egy nevelőotthon. Arra nem gondoltál még, hogy egy időre lelépj a nagyszüleidhez? Csak egy időre, amíg kicsit összeszeded magad. Úgyis jön a nyár, lehetne nyaralás. Csak te. Tesók nélkül.

Otthonba meg nem mehetnél, mert a szüleid nem "mondanak le rólad" csak azért, mert nem jöttök ki jól.Ha ezt így felhozod, akkor maximum pszichológushoz fognak beutalni.

2016. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!