Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok, ha a volt...

Ti mit szólnátok, ha a volt férjetek új barátnőjével jóban van a gyereketek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. A volt férjem párkapcsolatához sincs közöm, ha a mienk véget ért, mindketten szabad, független emberek vagyunk. Ha jóban van a gyerek a csajjal, legalább jól érzi magát a láthatások alkalmával, vagy ha már felnőtt, egyszerűen az apja társaságában, ami jó.
2016. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Mit szólnék? Örülnék.
2016. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez miért baj? Szerintem örülni kell neki, hogy nincs civakodás, ha a gyereked a volt férjednél van.

Szerintem ne is fordítsd ellene, mert az a gyereknek is rossz lesz, meg pitiánerség is.

2016. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Orulnek. a helyzethez kepest ideális. Egy gonosz mostoha tipusu viszony megviselne a gyereket.
2016. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Örülnék, hogy nincs fölösleges gyűlölködés a családban és remélném, hogy az Én párommal is hasonlóan jóban lesz majd a gyerekem.
2016. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Azt hiszem örülnék neki. A gyerek érdeke mindenképpen az lenne, mégha nekem nem is esne jól.
2016. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

A gyerekek szempontjából örülnék neki.

Valószínáleg úgyis megsínylették a válást, a további feszültség csak ártana nekik.

Persze, ha az új barátnő nem viselkedik velük úgy, ahogy a volt férjed elvárná, akkor vele beszélném meg a dolgot.

De ha a barátnő nem rendes a gyerekekkel, akkor miért is szeretnék meg?

2016. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Megkönnyebbülnék mert akkor ott is jól éreznék magukat és szivesen mennének.

Sajnos a valóság nem ez nálunk :-(

2016. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Oké, örülök.


A szüleink elváltak, édesapám 2. feleségét és az ő lányát én és a testvérem is elfogadtuk, szeretjük. Mindketten rendes, kedves, jószívű emberek, mégis miért ne lennénk jóban?

Vannak közös programok is.


Azért kellene utálni, mert apám és anyám elváltak? Mi közük nekik ahhoz?

2016. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Normális anya örül ennek. Neked nem jobb, ha a gyerek olyannal találkozik a láthatáson, akit kedvel?
2016. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!