Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mond ilyeneket egy anya...

Miért mond ilyeneket egy anya a gyerekének (lent)?

Figyelt kérdés

én nem gondolom hogy annyira rossz lennék bár kit tudja.. minden áldott nap elmondja nekem anyám hogy utál,megbánta hogy megszült.. meg semmirekellő vagyok.. lényegébe ezt kell hallgatnom mindig.. sokszor úgy érzem mikor felébredek.. még egy átkozott nap és még mindig élek..

úgy érzem kezd ez sok lenni nekem...



2013. máj. 25. 11:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy? Fiú vagy, vagy lány?
2013. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Első! Hát neked nagyon sok eszed van!!! Kérdező ne hallgass rá.
2013. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

19/f vagyok.

ha valamit is csinálok az nem csak kísérlet lesz.

2013. máj. 25. 12:07
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

"Csinálj egy öngyilkossági kísérletet. Nem muszáj tényleg belehalnod, de legyen látványos, kórházba is kerülhetsz miatta. Anyád már akkor csak észreveszi magát. Ha meg nem,tényleg nem kellesz neki, akkor nem érdemes anyának tekintened és ne foglalkozz vle."


Mondd csak első válaszoló, normális vagy? Hogy lehet azt tanácsolni egy gyereknek, hogy kíséreljen meg öngyilkosságot?????? Gyökér.

2013. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép ez, de akkor visszavághatsz édesanyád eszközével: "bár sose kellett volna ide születnem" "bárcsak jobb anya szült volna engem" "bár ne kéne örökké anyámat szégyellnem". Anyukád kicsit észbe kaphatna.
2013. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Hát ez szomorú.Nekem is pont 19 éves fiam van, de soha ilyet nem tudnék neki mondani. Tudom, könnyű ezt mondani, de ha lehet, hagyd ott a fenébe, menj dolgozni, vegyél ki egy szobát valahol, vagy barátnőhöz, nagyszülőhöz, stb.Ha otthagynád, akkor lehet hogy észbe kapna.

2013. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Susan Foward-Mérgező szülők

Töltsd le, olvasd el és megkapod a válaszokat.

2013. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
0%
Ha nem teszi kockára az életét, akkor az anyja soha nem fog megvilágosodni. Első voltam. Az anyja nincs tudatában annak, milyen súlyos amit mond. Valószínűleg nem tudja elképzelni, hogx a fia valóban meghalhat.
2013. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
És egy ilyen degenerált szülő miatt tegye kockára valaki is az életét????????? Hát legyen az anyja öngyilkos, nehogy már Ő!!!!
2013. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
te most komolyan egy öngyilkossági kísérletbe akarod belehajtani????? SOHA, semmilyen körülmények közt NE tégy kárt magadban kedves kérdező!!!! Egy anya SOHA semmilyen körülmények közt nem mondhat ilyet a gyerekére, legyen az 1 vagy 10 vagy 50 éves!!! Soha!! Igaza van az egyik válaszadónak, keres egy kis albérletet, vagy nagyszülőknél húzd meg magad! Sok szerencsét kívánok!
2013. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!