Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van bármilyen ok, amiért egy...

Van bármilyen ok, amiért egy anya joggal mondhatja a gyerekének, hogy "Dögölj meg! "?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs. Az ilyen ember nem anya.
2013. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem jog kérdése. Ilyet senkinek nem mondunk. Ez intelligencia kérdése. Ha egy ember ezt mondja másik embernek (teljesen mindegy hogy az anyja vagy a szomszédja) elég kicsiny intelligenciával van megáldva az illető.. Magyarul egy agyatlan bunkó mond csak ilyet..
2013. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ahogy fordítva sem, tehát a gyerek sem mondhatja az anyjának, és ahogy a 2 írta senki senkinek!
2013. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, anyám mondott már ilyet nekem nagy ingerültségében, de amúgy meg iszonyat jó anya, jobbat nem is kívánhattam volna, kiszaladt a száján.

Láttam én már olyan szülő-gyerek kapcsolatot, ahol egy rossz szavuk sem volt egymásra, mindig "enyelegve" beszéltek egymással, aztán fele olyan sincs a kapcsolatuk, mint nekem muterral.

Nem ezen múlik, de azért természetesen nem normális dolog.

Csak ebben a nagy libsi világban mindent felfújnak.

2013. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Indulatból mondta, és ezzel nincs is baj, bár én még sosem mondtam neki ilyet, a helyzet meg annyira egy kis piti ügy volt, kértem tőle valamit második alkalommal (mert elsőre elfelejtette megcsinálni), teljesen szolidan, semmi rosszindulat sem volt benne, csak éppen zavartam. De nem fog bocsánatot kérni, még csak a megbánás jelét sem mutatja, és ettől már kiakadok, mert annak ellenére, hogy indulatból mondta, szerintem azért némi érzése lehetne arról, hogy ez már nem a normális kategória. Sajnos amúgy sem érzem, hogy jó anya lenne, még csak szeretni sem tudom igazán, mert nap mint nap igyekszem vele végletekig toleráns, kedves, megértő, tapintatos lenni, és ha mindent beleadok, akkor sem ér semmit, ugyan úgy tipor földbe és aláz meg minden olyan dolgot, ami valahogy hozzám kapcsolódik, és ez elkeserítő, már nem tudom mit csináljak. Próbálom kívülről nézni, volt egy lázadó kamasz korszakom, amikor úton-útfélen ellent mondtam neki, de az sem ért semmit, most hiába próbálok mindent megtenni a kedvéért, és folyamatosan kedves lenni vele, ezzel sem jutunk sehova, ez meg ma eléggé fájt. :( Nem tudom, mit csinálna, ha véletlen eleget tennék a vágyának, lassan már úgy érzem, hogy komolyan ezt akarja, és persze, egy darabig hiányoznék, de aztán jobban érezné magát nélkülem.
2013. máj. 21. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Az élet egy ajándék. Kéretlenül kaptuk mindannyian, és senkinek sincs joga elrabolni tőlünk.

Anyukádnak lehet valami komoly alap baja, azt kéne kezelni/kezeltetni. Te nem tehetsz ezekről.

Szerintem az örök lázadás, és a mindent a kedvére tevés közt valahol a középen kellene lennie a határnak. Ha nem bírod mellette, keress valami lehetőséget a távozásra. De csak a közeléből. Kétszeresen jogod van az élethez, mert a gonoszkodással a lelked mérgezi, az erődet rabolja.

Légy bátor és erős! Minden jót!

2013. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden héten mondja a r*hadék...
2013. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!