Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha tudom két hónapja, hogy...

Ha tudom két hónapja, hogy apámnak viszonya "volt"egy nővel, de én nem mondtam el anyának, akkor rosszul cselekedtem?

Figyelt kérdés

Csak azért nem mondtam el,hogy megmaradjon egybe a családom.

Apám azt mondta,hogy szereti az anyám,ez pedig botlás volt,és nemfog megtörténni többet.


2016. jún. 15. 07:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Mivel nincs hozzá közöd ezért jól tetted hogy nem mondtad el. Neked ilyen dolgokat nem kell észrevenni. Elmondani meg főleg.
2016. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha vége van, szereti édesanyádat, miért kellene utólag jól belerúgni mindkettőjükbe?
2016. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Apádnak kellene elmondania nem neked. Egy gerictelen alak . Szereti hát..lehet ugyanùgy csalja..Ha anyád megtudja hogy tudtad és nem szoltál, akkor nem lennék a helyedbe. Mond meg apádnak, ha mégegyszer előfordul akkor vállalja a következményeket legalább.
2016. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha szeretné anyádat fontos lenne a család,nem dugna félre.Asszisztálsz anyád hülyévé tételéhez
2016. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%

Én rohadtul pipa lennék mindkettőtökre.

- rá, mert csal

- rád, mert árulkodsz, mint egy dedós

2016. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Azért milyen könnyen hoznak itéletet emberek mások fölött, amikor fogalmuk sincs arról hogy valójában mi lehet a háttérben...

A lényeg, én sem mondanám el anyámnak, mert nem az én dolgom. Az az ő magánéletükhöz tartozik, nekik kell rendezni. Apád megtette amit megtett, hidd el ha tényleg szereti anyádat, fog ő épp eleget birkózni a lelkiismeretével..

2016. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Szia!


Ne törődj a többi válaszolóval mind egytől egyig se**fej jobb őszintén elmondani talán elválnak vagy elsőre nem fog hinni neked anyud de legalább tiszta lesz a lelki ismereted én megölném a félrelépő embereket de sajnos vannak törvények..

2016. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

Mert a tiszta lelkiismeret többet ér mint a család!!! Igazad van!! Idióta... Gondolj bele kedves kérdező!

Elmondod.. neked tiszta lesz a lelkiismereted...húúú de jó érzés. De a szüleid el is válhatnak emiatt.. aztán maradsz egy csonka családban. Nem mondom, hogy nem lehet túlélni, de teljes mértékben felfogatja a te és családod életét!! Maradj csendben, vagy válassz kivel szeretnél maradni ha költözni kell. ;) Az ilyen tiszta lelkiismeretű retkek rengeteg kapcsolatot és házasságot tettek tönkre apró félrelépések miatt kedves utolsó válaszadó! És mi maradt nekik? Maximum a káröröm, ja meg a tiszta lalkiismeret XD. A másik fél meg "felakasztotta" magát mert épp egy apró botlás miatt elveszítette párját.

2016. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem cselekedtél rosszul. Bár nem tudom, hogy ilyenkor mi lenne a helyes. Mindenképpen nagyon rossz helyzet.

Én annyival nyugtatnálak, hogy anyukád szinte 100% hogy tud róla. Szóval nem kell neked elmondani. Az ilyet észreveszi, megérzi az ember. Meg nyilván eleve tudja, hogy vannak problémáik apukáddal. Szóval nem neked kell ezt megoldani. Majd ők lerendezik egymás között.

2016. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem én írtam... A kettővel utána lévő az én válaszom és épp arra az üzenetre reagáltam, csak közbeírt valaki, úgyhogy nem az utolsónak, hanem az az előttinek szól! :D Remélem így már világos!
2016. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!