Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jól cselekedtem?

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok..apuval és az élettársával lakom...aputól kaptam egy laptopot...nagyon vigyáztam rá, megbecsültem, mert kell a laptop...11. osztályos vagyok...tételeket nyomtatok, prezentációkat csinálok stb...elmentem anyuhoz...és úgy jöttem vissza, hogy a laptopomat úgy széttörték, hogy nincs meg a monitorja és botrányosan néz ki...ja és van 4 laptop...abból az egyiknek el rontották a képernyőjét...a másiknak nem jók a billentyúi...és egyik laptop se tökéletes a 4-ből...és van 1 laptop...aminek az f10-es billentyűje hiányzik csak...és én most arra kódot tettem, hogy ne tegyék tönkre és mivel eltörték az enyémet ezért ezt elsajátítottam...szerintetek jól cselekedtem? Vagy hülyeség volt? Csak olyan felelőtlenek...más családban 1 laptop van és megbecsülik...itt meg felelőtlen mindenki és elegem van!
2015. dec. 3. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

De pontosan kik tették tönkre a laptopodat? Mit szól ehhez apukád?

Egyébként nem annyira értem, hogy azzal, hogy kódot tettél a laptopra, hogyan véded meg a laptopot attól, hogy széttörje valaki.

2015. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jó az igaz...amúgy apu élettársa kezdeményezte a törést és apu folytatta...ja meg van egy 3 éves húgom és ő tete tönkre mind a 4 laptopot, mert oda adják a 3 éves!! kislánynak! És be telt a pohár...
2015. dec. 3. 18:11
 3/17 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy tudom védeni, hogy le kódoltam és ezért nem fogják tudni használni...meg majd el dugom a szobámban :D
2015. dec. 3. 18:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt kérdezem, de apukád és az élettársa mentálisan betegek vagy micsoda?
2015. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát felelőtlenek...és ezt a környezetemben is megmondják...szerintem nekem 17 évesen több eszem van, mint nekik :DD
2015. dec. 3. 18:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, mármint elképzelem a szituációt.."jó az igaz...amúgy apu élettársa kezdeményezte a törést és apu folytatta..." Apud élettársa fogta magát, és neki állt összezúzni a laptopodat, erre apud lázba jött és bekapcsolódott az eseménybe? Kb. ezt így tudom elképzelni. Egyébként véleményem szerint korrektül jártál el.
2015. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát valami olyasmit meséltek, hogy apu ölében volt a laptop és véletlen le lett onnan lökve...utána meg apu el aludt és le esett vmi ilyesmi a szövegük...
2015. dec. 3. 18:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem, mert ez az élettársa kezdeményezte a törést, olyan, mintha nekiállt volna direkt széttörni. Ölbe laptoppal elaludni is fain, én még akkor sem merem az ölembe venni,amikor fullra tudom,hogy nem fogok bealudni, nem hogy álmosan.
2015. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz..
2015. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De azért a széttört laptopodban nézd meg, hátha nem döglött meg teljesen a vinyó, és le tudod menteni az adataidat. Egyébként igen, igazad van.
2015. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!