Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim nem engednek el sehova?

Figyelt kérdés
Nyári szünet van 16 leszek nem drogozok,nem iszok de ennek ellenére minden nap 19 re hazakéne érnem... Már megpróbáltam beszélni velük normálisan de egyszerűen nem lehet meg se halljál. Mostmár azt találtam ki hogy minden nap 30 percel később megyek haza hogy észbe kapjanak hogy nagyobb szabadság kéne.

2016. jún. 15. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább beszélnék velük, mert könnyen azt éred el az első 30 perces késés után, hogy egész nyáron otthon ülhetsz
2016. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

"nem drogozok,nem iszok"

ez nem erény,hanem alap dolog.

viszont a többiben igazad van. most le leszek pontozva, de engem 16 évesen elengedtek kb éjfélig is. persze nem minden nap, de amikor másnap nem volt suli,akkor maradhattam addig is. annyi,hogy mindig tudták hol vagyok és kikkel. szerintem ez a normális. nem szabad ilyen rövid pórázon tartani.. alapból nyáron este 9-ig is világos van. akkor miért kell hazaérned 7 órára?

mindenképpen beszélj velük erről és hogy a korosztályodban ennél azért tovább kimaradhatnak .

2016. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell izgulni kint maradsz amig jolesik aztán elmagyarázod hogy 15 èves vagy, hadd legyen már egy kis életed.
2016. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem engednek el sehova, honnan jössz haza 19 órára?
2016. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
A kérdésedben azt írtad nem engednek el sehova. De ezek szerint elmehetsz Mindenhova!! Egësz nap!! Csak hétre étj haza. Ezzel szerintem semmi baj. Ott van az egész nap! Miért az a 3 óra számít, kb.19:00-22:00-ig, amikor otthon kell lenned. A nap többi rëszében dlmehetsz ahova akarsz.. Mi a probléma?
2016. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. jún. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!