Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? -anyam elment...

Mit tegyek? -anyam elment itthonrol es se penzt se kajat nm hagyott es csak este jon haza es addig koplalok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mamamhoz pedig nm akarok attmenni.
2016. jún. 18. 07:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%

Hány éves vagy? Ha kiskorú, akkor ez veszélyeztetésnek is minősülhet anyukád részéről.

Semmi nincs otthon egy zacskós levesen kívül? Hűtő, kamra teljesen üres?

Tényleg legjobb, ha átmész mamádhoz. Amúgy csinált már ilyet az anyukád?

2016. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

Az ember 3 hétig bírja étel nélkül.


Nem kell rögtön veszélyeztetéssel vádolni az anyát, enyém is csinált ilyet, és jó anya volt. Én átmentem baráthoz/rokonhoz, aki főzött.

2016. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván lehet, ha előtte megbeszéli a mamával, baráttal, rokonnal, hogy ma a gyerek átmegy hozzá enni, mivel ő egész nap nincs otthon, főzni sem volt ideje és kaja sincs otthon.

A kérdező nem kisgyerek, vélhetően meg fogja oldani. De ez akkor is más.

2016. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Jó lenne tudni, hogy azóta mi van a kérdezővel, hogy talált-e mégis valamit a kamrában, hűtőben, vagy mit csinált. A reggelizés ideje már régen elmúlt! Evett-e valamit, vagy már éhen is halt???
2016. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Én az ilyet nem tudom elhinni. Ahol van pénz internetre ott nem igaz már hogy legalább egy zacskó tészta ne legyen a konyhaszekrényben. Vagy liszt, vagy tojás, bármi amiből lehetne egy kis kaját csinálni.
2016. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, vagy nagyon-nagyon remélem, hogy az egész csak egy unatkozó kamasz szórakozása.

Azért is tettem már fel a kérdést, hogy sikerült-e valami módon reggelihez jutni???


Vagy már azért nem jelentkezik a kérdező, mert azóta éhen is halt???

2016. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyis ramadán van :'D. De viccen kivul nem fogsz ehen halni, nem kell itt a nagy drama.
2016. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak éhes volt már nagyon, lement a cukra, ilyenkor ingerlékenyebb lehet az ember és emiatt írhat ki mérgében ilyen kérdést.

Ismerős a helyzet, megesett nálunk is, de azért valami alapanyag, pl. liszt, tojás, cukor, tészta, valami mindig akadt, amiből lehetett ételt készíteni.

Egyébként szerintem nincs gépközelben a kérdező, mert átment a mamájához végül.

2016. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 mantis religiosa ***** válasza:
94%
Vagy a tv helyett a számitógépet csapta be a zálogba!
2016. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
12:40: :D :D :D
2016. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!