Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kiakadnátok, ha a...

Ti is kiakadnátok, ha a férjetek/párotok tíz doboz "Oktoberfest" sörrel állítana haza este?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondja csak szeptemberben lehet kapni két hétig, ráadásul akciósan. Eddig szinte semmi kapcsolata nem volt az alkohollal, de most kicsit kezdek aggódni.

2015. szept. 10. 11:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
:'D Tíz doboz sör? Ejjha :D
2015. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vmi osszejovetelre vette, ahol vki szereti, mondjuk egyik nagybácsivagy egy haver En is vetvettem még májusban egy üveg Limoncello likőrt, ami csak akkor volt akciós, gondoltam elég különleges a család nő tagjai számára egy későbbi ünnepségen. .Sztem nem akadnék ki, ez csak sör! Aki eddig nem ivott, nem is fog! Nem úgy lesznek alkoholisták az emberek, hogy szerdán még tiszta vagyok, de csütörtökön már tök részeg.
2015. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
51%
Csodálkoznék, hogy ilyen keveset hozott. Kőműves a férjem és nagyobb melegekben akár 5-6 doboz is elfogy egy nap alatt az építkezésen.
2015. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
98%
Az alkoholizmus fő tünete nem a mennyiség, hanem a rendszeresség. Egyáltalán nem akadnék ki, egyértelműen azért vette, mert egy különlegesség. Biztosan nem egyszerre fogja meginni egyedül.
2015. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%

Micsodaaa? Halál boldog lennék és meginnank együtt.

Ja, nő vagyok

25N

2015. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%

????????

??????????

????????????

2015. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%

En kiakadnek ha a parom ilyenekbe beleszolna, en se nezem hogy o mikor es mennyit eszik-iszik-vecezik...

31f


Amugy ha masnap reggelre nincs egy se mert egyulto helyeben megitta mindet este, akkor lehet hogy kezdhetsz kicsit aggotni

2015. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

A férjem havonta-kéthavonta vesz egy tálca (24db) sört.

Ha jön apám, bátyám, vagy egy haverja, akkor megisznak 1-2t.

De pl fél éve bent van a fagyasztóban házi mézespálinka, alig hiányzik pár kupica (volt az én nevnapom és a férjem szülinapja, akkor koccintottunk)

2015. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
Én akkor akadnék ki hogyha valami szutyok soproni 0,4 literes sörrel térne haza
2015. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
a férjem ha sört vesz nem 10 dobozzal vesz, hanem 1 tálcával... nyáron a melegben esténként jól esett nekem is meginni egyet, meg amúgy is sokan járnak hozzánk, mindig van sör a hűtőben, ha valaki beesik legyen mivel megkínálni :) sőt! borhűtője is van a férjemnek külön, ami tele van pakolva, a spejzól ne is beszéljünk mennyi alkohol van amit kapott vagy vett... és nem... nem vagyunk alkoholisták... (akkor nem is lenne itthon semmi mert megittuk volna :D)
2015. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!