Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem számol be a fiam a...

Miért nem számol be a fiam a barátnőjéről nekem?

Figyelt kérdés

24 éves a fiam, most van az első komoly barátnője, már fél éve együtt vannak. 3 hónap után mondta hogy van valakije, azóta se mondott semmi konkrétat. Pedig én kérdezgetem, hogy ki az és hogy milyen de semmit se mond. Kiváncsi vagyok tényleg és megszeretném ismerni a lányt :)de semmit se tudok, még az apja se tud semmit :D Nem értem, hogy mégis miért nem mond semmit.

Könnyen megoldják hogy találkozzanak, mert a fiam már elköltözött otthonról. Biztos, hogy létezik a lány, mert múltkor láttam, hogy a telefonjának a háttérképe ő és egy lány, aki szimpatikusnak tűnik.

Szülők szerintetek miért nem mond semmit se róla?



2016. jún. 19. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

nem lehet hogy a "lány" valójában egy fiú?

Vagy esetleg van valami tulajdonsága,ami miatt, esetleg elítélnétek?

2016. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert felnőtt, ivarérett, szüleitől külön élő normális ember, aki magánéletének minden mozzanatáról (ami nem is tartozik a szüleire) nem számol be a szüleinek.
2016. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
56%
lehet,hogy úgy van vele, hogy 24 évesen nem kell beszámolnia mindenről
2016. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd békén, majd ha ő úgy érzi, hogy eljött az ideje, úgyis be fogja mutatni nektek. Lehet, hogy úgy van vele, csak az igazit viszi haza, akivel le akarja élni az életét, ezt viszont fél év után még nem döntötte el.
2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hagyj neki meg idot. Elso lepest megtette amihez 3honap kellett, elmondta hogy van valakije. Ahhoz hogy bemutassa nektek lehet megint kell neki par honap. Fel ev nem sok ido es szerintem csak biztos akar lenni a kapcsolatukban hogy ez hosszutavu lesz es meg merlegeli hogy erdemes-e bemutatni a szuloknek. Felvetetted mar neki hogy szivesen talalkoznal vele? Ha nem akkor tapintatosan hivd meg oket egy ebedre, vacsora, grillezesre vagy akarmire, ahol megismerkedhet a csalad vele.
2016. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
43%

Hát sajnos fájdalmas dolgot kell mondjak. Akár meleg, akár nem, de a fiatok nem bízik bennetek. Valamiért távol tartja őt tőletek, mert nem érzi őt biztonságosnak bevinni őt a családi körbe, inkább kialakított egy saját biztonságos érzelmi kuckót, ahol nem érzi magát "veszélyeztetve".

Beszéljétek meg ebből a szempontból kiindulva.

2016. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tothp ***** válasza:
79%
Ne kérdezgesd.azt "molesztálásnak" veszi. Ha úgy érzi, mondja majd kérdés nélkül is
2016. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Említettem, hogy láttam fényképet, szóval tuti h lány.


Lehet igazatok van, hogy tényleg csak az igazit akarja bemutatni. de mégsi olyannyira zavar, hogy azt se tudom a lányról, h hova valósi, mi a keresztneve vagy h hány éves. Megértem h védi ,de ne tőlem.

mOndtam neki h szivesen megismerném. Annyit mondott, hogy majd idővel.

2016. jún. 19. 22:49
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

6-os egyszerűen buta.


Én ilyen vagyok, csak lányban. Nekem kellemetlen. Nem anyukám miatt, az enyém normális. De akkor sem akarom ezt az egészet. Kellemetlen hallgatások, vigyorgás, inkább a halál.


De nekem ezek a kérdések már csámcsogásnak jönnek le. Ilyen otthonkás kis néni, aki mindent tudni akar. Kiráz a hideg.

2016. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális, amit a fiatok csinál. Először önmaga akar meggyőződni arról, hogy mit érez a lány iránt, és ehhez nem kéri a szülők véleményét. Mert önálló ember. Önálló gondolatokkal, érzelmekkel. Nekem az lenne a furcsa, ha megismerkedne valakivel, és egyből vinné a szülőkhöz, hogy mondják el róla a véleményüket.n Ez a bizonytalanság és éretlenség jele. Hagyjatok időt neki, hadd érjen meg benne az érzés, ne vallassátok, ez csúnyán visszaüthet.

Lesz egy pont, amikor bemutatja nektek, amikor a kapcsolat már megérett erre. Vagy ha előbb megy szét a kapcsolat, akkor meg teljesen mindegy, hogy ismertétek-e a lányt.

Felnőtt a fiatok! Ezt az egészet így kezeljétek.

2016. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!