Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom elég sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom elég sokszor beszél a volt barátnőjéről, akkor még őt szereti?

Figyelt kérdés
Pl. múltkor meglátott a fürdőszobánkban egy tusfürdőt, majd megkérdezte, hogy "Az enyém? Mert a volt barátnőjének az volt a kedvence." Aztán mentünk fagyizni, akkor meg elkezdte mondani, hogy a "volt barátnője milyen hülye, mert nem szerette a fagyit." Meg még ilyen apróságok szoktak lenni. Kb. egy éve nincsenek együtt, de azt tudom, hogy nagyon szerelmes volt belé. Még mindig az lehet?
2016. jún. 16. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne szerethetné? miért te utálod az összes exed?
2016. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szergej55 ***** válasza:
Valószínű, hogy nem dolgozta fel rendesen. Ami baj.
2016. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretheti nyugodtan, én is szeretem az exeimet (nem szerelemből), de nem beszélek róluk ilyen gyakran. :)
2016. jún. 16. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen, lehet nem tette magát túl az exén.


Bunkóság folyton az ex után sírni, ha van már másik barátnője.

Én nem hallgatnám ezt folyton, az tuti.


Szerencsére az én párom egyáltalán nem beszél róla, na meg minek is tenné, mikor mindketten ismerjük. :)

2016. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo valszdg te is vki exe vagy ,akn meg nem tetted tul magad. Amugy meg mi az,hogy miert ne szerethetne,mett talsn utalja? Mert csak ez a ket veglet letezik? Esetleg mar jo lenne,ha semleges lenne szamara ,foleg ha uj kapcsolatba kezdett es azt tiszta lappal.Elhiszem,hogy a kerdezonek rosszul esnek ilyen dolgai. Ha nem zarta le exevel es meg erez iranta akkor nem kellene uj kapcsolat. En nem turnem egy percig se,hogy ha vki exe utan abrandozik. Olyat keresnek aki,ha volt is mar lezarta,feldolgozta es a jelenre,kettonkre figyel.
2016. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz, ha folyton róla beszél, bár a vagyis résznél azt hittem elmondja mi volt az exe kedvenc fagyija, azért ez egy fokkal jobb. Tényleg hülye aki nem szereti a fagyit 😄
2016. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem szeretem a fagyit. Akkor én hülye vagyok?
2016. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!