Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljunk testvéremmel?

Mit csináljunk testvéremmel?

Figyelt kérdés

Van egy ikertestvérem, aki teljesen az ellentétem egyébként. Ő jobban szeret kimozdulni, mindenfélét csinálni, míg én csendesebb vagyok és én jobban érzem magam otthon.

Szóval a problémám az, hogy mostanában kezd egyre durvábban viselkedik. Pl az egyik nap belerúgott a kutyánkba, vagy éppenséggel visszabeszél anyáéknak meg a tanároknak.

Engem pedig verbálisan bánt folyton.


Vannak még ilyen hülyeségei, de rőviden ennyi, szerintem ebből is le lehet vágni, hogy mi a baj.

Meg lehet még változtani?


(16/f)


2016. jún. 20. 15:00
 1/3 anonim válasza:
Beszélj vele errol...ha nem segít semmit vagy nem akar beszélni akkor szerintem menjetek a pszchiologushoz.
2016. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a viselkedésén akarj változtatni. Valami bántja őt. Menj oda hozzá, mondd meg neki, hogy észrevetted, hogy mostanában dühös, kérdezd meg hogy akar-e beszélni róla. Ha nem akar, biztosítsd a támogatásodról, hogy te ott leszel mellette, ha mégis meg akarna nyílni..
2016. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt nem segít az, hogy leülsz vele lelkizni stb... Szerinted ott mit fog majd veled csinálni, ha csak úgy is bánt téged? Vagy üss vissza, vagy igen ,terísd ki ,mirté csinálja ezt.
2016. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!