Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik a fontosabb, ti szülők...

Melyik a fontosabb, ti szülők támogatnátok-e a gyereket ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval az életem most abból áll, hogy dolgozom és szabadidőmben a barátommal vagyok. Van egy pálya ami engem érdekel, és amivel szép jövőm lehetne ezt többen is igy látják persze én is. De nincs időm, sem erőm foglalkozni a dologgal mivel elég fáradt szoktam lenni munka után valamint órákra sem tudok elégszer bejárni csak ritkán alakul úgy. Próbáltuk áttenni a tanárral de nem tudtuk megoldani az időpontot. Akkor tudom csak megvalósitani a dolgot, ha nem vállalok teljes munkaidős állást. Viszont akkor keveset keresnék, igaz, amig itthon lakom addig az is elég lenne. Szülők ti támogatnátok a gyereketeket ilyen esetben? Ez az esélyem maradt a jobb jövőre, és arra, hogy azt csinálkam amihez értem és jó vagyok benne.
2016. jún. 21. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nézd, sokan tanultak munka mellett. Nem lettünk kitünők, de elvégeztük. Én sem jártam órákra, csak zh-kra, meg vizsgákra. Közepessel végeztem, egyiket, másokikat jó eredménnyel. Az összes többi meg attól függ, ha abban kezdesz dolgozni, mennyire érdekel.
2016. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a gyakorlat miatt kellene bejárnom, egyedül nem tudom megtanulni, kell a tanár. Voltam bent munka után már de nem éreztem jól magam, inkább kin volt mint jó ilyan fáradt voltam.
2016. jún. 21. 23:12
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
hidd el, mindengyikünk fáradt, de nem lehetetlen megcsinálni. Engem az 1 diplománál támogattak a szüleim, azóta van 3. Család, kicsi gyerek, szükös anyagiak mellett csináltam meg. Kínlódtam én is, de ott volt a cél.
2016. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom érted-e, de ezt nem lehet otthon csinálni. Tehát csak akkor, ha bemegyek az órára amit kifizetek minden alkalommal, és végigülök, akkor tudok haladni. Máshogy nem. Itt tanulni nem kell, hanem gyakorolni és kell a tanár, aki közben folyamatosan ott van, hogy segitsen, kijavitson.
2016. jún. 21. 23:46
 5/14 A kérdező kommentje:
És ezt nem tudjuk összehozni mert kereszteződik a munkaidőmmel.
2016. jún. 21. 23:47
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Barátodat is mellőzhetnéd kicsit, gondolom nem oylan hosszú idő ez a képzés, hogy rámenjen sok éved.
2016. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
pontozz le,de kifogás,amit írsz: én szabit kellett kivegyek, a zhkra,vizsgákra, 3 nap tanulmányi szabi járt félévente, ami kb. 0,ha tanulni is akarsz. kicsi gyerekkel, munkahely, 2 ápolásra szoruló, beteg szülő mellett, sok éjjeli nemalvással megoldottam. Ha akarod, te is meg tudod. Ha nem, akkor meg minek belevágni?
2016. jún. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Milyen szakma vagy képzés lenne ez ?
2016. jún. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered az őseidet, lényegtelen ki mit ír ezen az oldalon, nem az itteni embereken fog múlni, hogy tanulhatsz e rendes nappali képzésen.


De ahol nem olyan a szülő-gyerek kapcsolat mint egy kutya-macska harc és ahol a szülők megtehetik, hogy fedezik a gyerek ellátását, ott nem szokott kérdéses lenni, hogy tanulhat-e a gyerek.


Igaz korfüggő is a dolog. Egy 30 éves esetében lehet megmondják a szülők, hogy szeretünk kislányom de a további 4 év tanulás helyett inkább költöznöd kéne.

2016. jún. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

sok mindent el lehet végezni munka mellett is.

de én pl olyan szakra jártam ahol rengeteg laboros óra volt és gyakorlatok. fél évente 1 alkalommal lehetett hiányozni azt is pótolni kellett. szóval muszáj volt bejárni. így max heti 2 napot tudtam dolgozni + hétvége. nem lehetetlen komolyabb szak mellett sem. csak tényleg nehéz.

2016. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!