Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon elszomorit, mit tehetek?

Mayacska maja kérdése:

Nagyon elszomorit, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem anyukamat es testveremet aki most 12 eves,fiu.

Gyakran tortek ram panikrohamok az utobbi 3 evben es legszomj,depresszio,folytonos szorongas,szomorusag,egyedullet erzes.Nincs sok baratom,amit nem is banok nagyon mert rengeteget csalodtam mar. nagyon szeretem edesanyam,tudom o is szeret engem de neha ..olyan fura erzes tamad mintha egyedul lennek,peldaul most is sirok.. testveremet nagyon szeretem ,sajnos rossz a kapcsolatunk sokat gepezik,hozzam sem szol.

soha senkitol nem halottam meg azt hogy ,,szeretlek,,(anyutol se). egyszeruen szomoru vagyok, felek hogy egyedul maradok, felek hogy beteg leszek, felek hogy meghalok, mit tehetek?



2016. jún. 23. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyuddal beszélgess el hogy mebjetek el egy pszhihologushoz mert ez csak romlani fog .. Mond el neki az érzéseidet mit érzel és menjetek orvoshoz..
2016. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 crudy ***** válasza:
90%
Menj oda anyukádhoz és mond meg neki h pszichológushoz akarsz menni. Ezt rögtön el kell kezdeni kezelni.
2016. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg anyukáddal.Meghát beszélj pcihológussal is.Ha meg az megnyugtat menj el egy orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.Ne félj att hogy egyedül fogsz maradni.Fel a fejjel!
2016. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
emeld meg a feneked és meny emberek közé igy hogy akarsz barátokat szerezni
2016. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az elso harom valaszolonak a tippjeit!

te meg utolso .. hat mit is mondhatnek,meg egy rosszindulatu:) hova emeljem meg a fenekem? Nem eleg ha iskolba jarok?

2016. jún. 24. 15:44
 6/7 anonim válasza:
nem , nem elég , tényleg pszhiológus lenne a legjobb , de barátok mindig kellenek . szerezz 1-2 barátot az iskolában és csináljatok együtt iskolánkívüli programokat . ( pl :foci , evés ) bár ezeket akkor ajánlom ha fiu vagy.
2016. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ez nem derült ki, hogy fiú vagy, vagy lány. Bár szerintem lány lehetsz, hogy ennyire bánt, hogy a tesód nem foglalkozik veled. Hány éves vagy?
2016. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!