Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok! Volt már hogy...

Kamaszok! Volt már hogy szüleitek megtalálták a cigiteket/piátokat? Leszidtak? Vagy mit mondtak? Illetve hova volt elrejtve?

Figyelt kérdés
Tudom, nem mindenki cigizik, iszik kamaszkorban, a kérdés azokhoz szól, akik igen, és dugdussák/dugdosták.

2016. jún. 24. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Mar regota nem vagyok kamasz, de regebben nekem is dugdosnom kellett a cigit, en a szekreny allatti rekeszbe rejtettem :D Sose talaltak meg, csak ereztek rajtam a cigit, akkor meg azt mondtam hogy a mellettem allo dohanyzott es azert van nekem is ilyen szagom, aztan 16 evesen bevallottam hogy cigizek, nem nagyon voltak meglepve mivel mar eddig is sejtettek, csak megkertek hogy ne elottuk gyujtsak ra. 18 eves korom korul mar cigizhettem elottuk :)
2016. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt, hogy a tesóm táskájában dohányt találtak anno, gondolom kihullott a cigiből...

Hát leszidták érte, de nem volt olyan óriási balhé...


23F

2016. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Azt kell mondani, hogy a haverodé a cigi, csak te rejtegeted otthon, nehogy megtalálják a szülei. Ezt biztosan beveszik. Egyébként mindkettő káros és addiktív, de a nagyobb szemétség szerintem a cigaretta. Én az alkoholt elfogadom, mértékkel fogyasztva azzal nincs gond. De a cigaretta, az csodálatos. Úgy értem, óriási találmány, hogy emberek önként fizetnek azért, hogy mérget fogyasszanak. Miután kb 100 éve rájöttek, mekkora buli ez, még a világháborúk idején, ingyen kezdték osztogatni az embereknek a gyártók, és azóta ebből élnek. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de érdekelne: ha dohányzol, te miért teszed?
2016. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, akkor az alkoholra is ugyanez vonatkozik, nem? Az is méreg. Sőt, a kávé és az energiaital is.
2016. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
#4: Tulajdonképpen igen, de ha ezt a logikát követjük, akkor a levegő is, meg minden más.
2016. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Csak akkor nem értem, hogy megint miért a cigaretta lett ebből kiemelve.

Ha veszel a Mekiben 5x egy héten egy BigMacet, akkor tulajdonképpen befizetsz 5 ezer forintot azért, hogy érelmeszesedést kapjál...

2016. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, bocsánat, akkor semmi gond a cigivel. Vagyis ugyanaz cigizni, mint hamburgert enni. Nem vitatkozom, legyen igazatok.
2016. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Ezen a mondaton van a hangsúly: "Úgy értem, óriási találmány, hogy emberek önként fizetnek azért, hogy mérget fogyasszanak."


Hülyeség csak a cigit kiemelni. Mindenért fizetünk, ami káros.

2016. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Én csak a cigit dugdostam régen,nem találták meg csak megérezték rajtam. Olyankor mindig másra fogtam de egy idő utän már feltűnt nekik mikor rájuk kellett lehelnem és épp előtte nem kaptam be rágót akkor volt az igazi bukta ment a kiabálás stb,de aztán elfogadták már mert nem tudtak ellene semmit tenni mert én így is úgy is rá gyújtottam ha el mentem a barátokkal. Piát sose hoztam haza max azért kaptam a fejemre mert nem tudtam mértéket tartani de utána már szépen megtanultam hogy mennyi az annyi és mostanra már csak januárba ittam alkoholt utoljára de már nem is érzem fontosnak meg nem kívánom.
2016. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Természetesen :) 17 év körüli lehettem:) egyszer meglátták egy buli után a táskámban, természetesen a barátnőmre fogtam, hogy ottfelejtette a buliban, én csak hazahoztam, nehogy ellopják :D azt nem tudom, hogy mennyire hitték el :D
2016. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!