Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vita a szülőkkel: van megoldás...

Vita a szülőkkel: van megoldás? Mi az?

Figyelt kérdés

3 éves húgom tönkretette a fejhallgatót a számítógépnél. Ennek már több hónapja. Ez az egy számítógép van, ezzel az egy ( rossz ) fejhallgatóval, emiatt hónapok óta nem lehet zenét hallgatni, videót vagy filmet nézni, esetleg játszani, csak ha nincs otthon senki ( ami elég ritka, mivel normál esetben suliban vagyok, most meg nyári szünet van és húgom is otthon van, akire én vigyázok ).

Szüleim azt mondják, hogy ők nem vesznek újat, mert "már 3-at vettek" ( ami igazából 2 és mindkettőt húgom tette tönkre ). Én felajánlottam, hogy veszek a saját pénzemből ( nyári munka, megdolgoztam érte ), de ezt sem engedik. Még csak nem is drágáról lenne szó, 3000-4000 forint körülieket néztem.

Mi lehetne a megoldás?


18/F


2016. jún. 27. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

18 vagy ember :D

Menjél el és vegyél egyet amit csak te használsz (hugod nem fér hozzá)

2016. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megdolgoztál érte, te pénzed, elmész oszt' veszel.


ÉS tedd olyan helyre, a szobádban, ahol a húgod nme férhet hozzá.

2016. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg - de előszór egy zárható fiókos szekrényt vegyél, és zárd el a húgod elől
2016. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
nem tudom hogy birtok fülesthasználni? engem kiidegelne.kuzinomnak isaz van és értem én hogy kiszüri a háttézajokat,de pl.ha közösen filmet néznénk haverokkal stb.akkor hasznavehetetlen a gépe,mert nincs hangszoroja....vagy zenét bekapcsolni a háttérben ha buli volt.át kellett menni a mi gépünkhöz.minek a füles?hülyeség...
2016. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Javítsd meg. Nyilván csak elszakadt a kábelben a vezeték.
2016. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4# van hangszóró, de ha húgom alszik akkor zavarja a hang. Ha nem alszik és nem én vagyok vele, hanem szüleim, akkor őket is zavarja. Mellesleg este sem lehet pont emiatt filmet nézni. Mindenki pihenni akar, a film meg hangosnak tűnik.

Ja igen, a gép a nappaliban van, oda nyílik az összes szoba.

5# ketté tört, elszakadt a vezeték és letépte a mikrofonnak a tetejét, ahova beszélni kell. Mindenhol kábelek lógnak, azért nem lett kidobva mert szüleim nem engedik.

2016. jún. 27. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy nem rongyosra, de használt laptopra nem tudsz gyűjteni?


AZ lenne a legjobb megoldás, ott tudsz filmet nézni, fülessel, szobádban.

2016. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmész és veszel egyet. Aztán olyan helyen tárolod ahol senki más nem fér hozzá.
2016. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!