Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem elfogadó szülőkkel szemben...

Nem elfogadó szülőkkel szemben mi lenne a legjobb megoldás ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves fiú vagyok és meleg. A szüleim nem tudnak róla, mert tudom, hogy nagyon nem örülnének neki. Másfél éve együtt vagyunk barátommal és viszonylag sokat jön át hozzánk. Szüleim mindig kérdezik, hogy miért van ennyit it, sokat kérdeznek róla és ebből kezdem érzeni, hogy lehet, sejtenek valamit.

Ha elmondom attól félek hogy túl rosszul reagálnának rá.


2016. máj. 14. 17:56
 1/5 anonim válasza:
43%

Nem mondod el -> Szärul vagy, amíg el nem mondod -> Nem múlik el

Elmondod -> Szärul vagy -> Elmúlik


Az ilyeneken jobb túlesni.


Félre ne érts, én sem kedvelem a büzikat, de ha az én gyerekem lenne homok, attól még az én gyerekem maradna. Aztán beletörődnék.

2016. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Hát figyelj, azt kérded, mi a legjobb megoldás. Ezt igazából csak te tudhatod...


Ha úgy érzed, hogy már nem tudod tovább magadban tartani, akkor nincs más hátra, mint előre. Nagylevegő, aztán elmondod nekik es lesz ami lesz.


Amennyiben nem érzed szükségét, hogy elmondd, akkor várj vele, amíg elérkezettnek nem érzed az időt.


Én a helyedben nem mondanám el addig, míg együtt élek velük. Majd, ha kulon elszar, akkor az ugy egyszerubb dolog.


Mindenesetre sok sikert, igy vagy ugy! :)

2016. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogyha nem fogadják el, akkor valószínűleg el is fognak tiltani a barátodtól, legalábbis nálatok nem lehettek majd. Én csak az egyik szülővel kezdeném először, akivel jobb a kapcsolat. Általában az anyák jobban fogadják, de nem törvényszerű, neked kell tudnod.
2016. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell feltétlenül elmondani, rájönnek maguktól. Már rá is jöttek.
2016. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg sejtik.

Honnan gondolod, hogy nem fogadnák el?

2016. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!