Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mihez lehet kezdeni egy ilyen...

Mihez lehet kezdeni egy ilyen anyával?

Figyelt kérdés
Állandóan mindenért beszólogat. Ha hív valamiért, akkor azon van kiakadva hogy miért nem 1 másodperc alatt érek oda hozzá. Ilyenkor mindig úgy kiabál hogy a szomszédok is mindig hallják. Meg mindig a legkülönbözőbb módokon sérteget pl. hogy egy mocsok ember vagyok. A főzési, takarítási módszeremet is kritizálja, akármit csinálok, soha nem jó neki semmi. Elköltözni sajnos nem tudok.
2016. jún. 30. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már beszélni vele erről? Hogy mi a baja, miért bánt folyamatosan? Mennyi idős vagy, mióta csinálja ezt?
2016. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
PEdig ha nem akarsz maradandó károsodást, akkor jó lenne, ha mielőbb lelépnél.
2016. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki miért bánt meg mindig, de nem érdekli, sőt akkor is mindig kiabál.
2016. jún. 30. 11:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni a dolgokat általában olyan emberrel lehet, aki értelmes, vagy hajlik a kompromisszumra. Meg, gondolom próbálta is már. Ha nem használ, ez van, anyád ilyen. Kibírod, amíg kell, aztán elköltözöl. Ő nem fog változni.
2016. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Ilyenkor kezd te is el sértegetni és mond meg, hogy miért csinálod értegetni. Ha véletlenül meg akar ütni, üss vissza. Majd észhez tér.Mond, hogy ha ezt nem hagyja abba, te meg így fogsz viselkedni. Ez hatni szokott tapasztalatból mondom.
2016. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pszichés beteg, és azért ilyen? Csak azért kérdezem, mert nekem is van ilyen a családban, akire stimmel, és tudom, hogy beteg és kezelik is, attól még kimerítő a viselkedése. A te érdeked, hogy gyűjts pénzt és amint tudsz, költözz el, ellenkező esetben belebetegszel.
2016. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele hogy a dolgok nem úgy működnek ahogyan ő gondolja. Én nekem a nagymamám volt ilyen, amikor hozzáköltöztem a tetőtéri lakrészbe akkor belső telefonon szólt mindig ha valami kell neki, és nálam is mindig azon ment a vita miért nem értem le 1 perc alatt vagy miért nem vettem fel elsőre a telefont. Persze mindig akkor hívott vagy csinálta ezt amikor hulla fáradtan értem haza éjszakásból reggel 7 órára és pont le akartam feküdni aludni, vagy amikor épp eldöntöttem hogy éjszakás után nem fekszek le hanem amint hazaérek egyből levágom a füvet, lemosom az autót, és megfőzök és majd utána fekszek le akkor meg mindig délután hívogatott folyton mobilon ami igaz néma volt de amikor az időt megnéztem 20 nem fogadott hívásom volt tőle és már az ajtóban állt 1 órát hogy végre kinyissam és akkor is leüvöltötte a fejem hogy miért alszok nappal.


Én akkor berágtam és jól leosztottam, pedig ő is dolgozott alkalmi munkát vállalt a szomszéd kisboltban hogy legyen egy kis plusz pénze meg picit lefoglalja magát, és ő is tudja nagyon jól milyen az ha az ember elfárad éjszakásba mert ő is dolgozott 20 éven át 3 műszakba.

2016. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem fogsz tudni vele kezdeni. Én anyám is ilyen volt egy időben, de őszintén, fogalmam sincs, mitől változott meg az évek folyamán, és lett nyugodtabb típus. Hosszú távon iszonyúan destruktív, úgyhogy én is leléptem, amilyen hamar csak tudtam.
2016. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberekkel nem lehet értelmesen beszélni. Neis szolj hozzá. Nálam apám ilyen és kevésbé ordítozott h levegőnek néztem. Én már nem is foglalkozom vele.

Hál isten két honapra költöztew csak haza,aztán eltudtam menni. Ez volt egy éve. Már anyám se birta. Az utobbi időbem vele is úgy beszélt mint akit a segéből rántott ki.

Nem értem az ilyen emberek,szülők nem gondolnak bele mi lessz ha öregek és/vagy betegek lesznek ki fogja őket gondozni!? Sokat megértek h a saját szüleiket berakják egy öregek othonába! Elviseltew apám

15évig,hálistem mamámékhoz költöztem miatta főként. Nem fogom még pl 40évessen is elviselni! Anyummal teljessen jó a kapcsolatom.

2016. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!