Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy idegbeteg hisztérika...

Egy idegbeteg hisztérika nárcisztikus anyával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
21éves vagyok,dolgozok,de nem tudok elköltözni. Anyámmal élek,de már egyáltalán nem birom elviselni. Minden nap én főzök,én takarìtok,miután megjövök a munkából én vágok fát,én fűtök be,ő soha egy szalmaszálat nem tenne keresztbe,nem csinál semmit,csak fekszik, egész nap nézi a tévét,tunyul,lustul,alszik,minden este szépen elpakolom az egész házat,mire hazaérek a munkából minden újra olyan mint a disznó. Igénytelen,kövér,éjjel is eszik sokszor. Minden nap talál valami okot,és üvölt velem,belémköt,szinte hisztirohamai,dürohamai vannak,kezelhetetlen... Én már mindent kipróbáltam,megpróbáltam,de egyszerűen nem tudok mit tenni,mit kitalálni... Minden nap arra jövök haza,hogy már hallom hogy morog mint valami kutya... Nem tudunk egy nap sem veszekedés nélkül lenni,mert ő minden nap kigenerálja magának... Adjatok már valami ötletet,vagy mondjatok valamit,mert nem birom,még a kezem is remeg,annyira ideges vagyok... Nem tudom kezelni ezt az egészet,nem tudom mivel tehetném helyre... Amerre megy azt hazudozza rólam hogy én semmit se csinálok meg semmit se adok neki... Már gondoltam rá,hogy ha megint ezt csinálja,akkor leorditom,és beolvasok neki alaposan,és itthagyom,de engem többet nem lát... Eddig eltűrtem,hogy mindig minden nap 100szor belémrug,kihasznál anyagilag teljesen,lenéz engem,cselédet csinál belőlem,de mostmár nem birom tovább,nem teheti ezt meg velem,vissza akarok neki vágni,azt akarom hogy tudja hol a helye!!!! Hogy felnőtt ember vagyok,hogy féligmeddig én tartom el,nem a tulajdona meg cs.cskája vagyok
2014. dec. 8. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteg az ilyen kérdés, és sosem értem: a kérdező fejében nem fordult meg, hogy elköltözzön? Annyira adja magát.
2014. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem megy dolgozni???
2014. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tudsz elköltözni? Ha többen vesztek ki egy albérletet, úgy olcsóbb, csak egy szobát kéne fizetned.
2014. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerinted 80ezer forintból hova költözzek???? Birom az ilyen válaszokat. "Miért nem megy dolgozni?" ...Mert 56éves,dolgozott talán tìz évet se, a nagyszüleim eltartották,kinyalták a fenekét,mindent alátettek...
2014. dec. 8. 19:24
 5/21 A kérdező kommentje:
Hogy vegyek ki többen albérletet,Somogy megyében lakom,kisvárosban,itt a havi fizetésem nem lenne elég egy albérletre... :( összeköltözni is lehetetlenség bárkivel is
2014. dec. 8. 19:26
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
hát ecsém, hiába "Birod az ilyen válaszokat" - mégis szerinted mi a lófszt tudunk mi segíteni? Mindent megkapott, írod, de most miből él? Igenis azt vesd fel: menjen, keressen munkát, mert elhernyósodik.
2014. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sajnálatos hogy 80 ból nem nagyon tudsz ugrálni sehova.

De ő vele sem tudsz mit kezdeni ő egy ilyen ember és az emberek nem változnak meg jó irányban. Főleg az idős emberek. Ismerek ilyeneket sajnos. Majd ha lesz egy párod akivel le tudsz lépni valahova akkor jobb lesz.Addig szerintem tűrnöd kell , elengedni a füled mellett a dolgokat de ezt tudom hogy nehéz. Hiába vágsz neki vissza nem lesz bűntudata, nem fogja azt mondani hogy igazad van lányom, mert egy paraszt már elnézést....

2014. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Fogod magad es elkoltozol az orszag masik vegere.
2014. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
... Na jó,látom kár volt kiìrni ezt a kérdést... Megint a sok együttérző ember... Normális válayzt szerettem volna,hogy ne menjen tönkre ennél is jobban a kapcsolatunk,mert már ott tartok,hogy ha többet nem látnánk egymást az se fájna... Engem bánt hogy ez van közöttünk,ahogy rám tekint minden nap,mint valami ellenségre,én meg kezdem végleg meggyűlölni... Szerintetek ez nem szomorú?
2014. dec. 8. 19:34
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, igen.

El kell menni tőle!

Tervezd meg, minden lépést, és menni fog.

De csak átgondoltan, nehogy visszakényszerülj hozzá!

2014. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!