Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felek elkeredzkedni apamtol...

Felek elkeredzkedni apamtol de nem akarok egesz nyaron otthon ulni? 14/l

Figyelt kérdés
Anyukam siman elengedne ide oda de apam soha nem dijazza az ilyen otleteket. Tobbszor elofordult ,hogy elakartam menni valahova neki nem tetszett es rosz kedvel mentem el mert elotte hegyi beszedet mondott. Nem durva helyekre akarok menni. Csutortokon leszeretnek menni egy baratnomhoz aki a melletunk levo faluban lakik de felek megkerdezni mert tudom hogy nem tetszene neki amiert nem maradok a varosba. Szombaton pedig a magyar meccsre szeretnek elmenni a barataimmal ki a tére ahol vetitik ugye. Ettol konkretan rettegek mert tudom ugyse engedi. Szeretem nagyon jo apa de tulsagosan felt es ebbol elegem van😔 14/l
2016. jún. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Anyukád nem tud beszélni vele?
2016. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg egy beszélgetés lenne jó, de úgy, hogy te is legyél jelen. Nem letámadni kell, hanem értelmesen megbeszélni vele a dolgokat, de ezt gondolom te is tudod.:)

Jó dolog, hogy félt, inkább ilyen legyen, de beszéljétek meg, hogy te és anyukád ezt hogy látjátok! Ha amúgy meg nagyon jó apa és szeretitek egymást, jó a kapcsolatotok, akkor nem hinném, hogy ebből a beszélgetésből baj lesz vagy nem úgy állna hozzá, hogy oldjátok ezt meg. Biztos lehet rá hatni. :) Sok sikert!

2016. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nézd, veszteni valód nincs a megkérdezéssel!

Max nemet mond, félni nem kell emiatt! Ha meg "csak" hegyibeszédet kapsz, de elenged, akkor meg hallgasd végig, bólogass, és mindenki boldog. Ha már elmehetsz, minek szomorkodni? :)


Én amúgy régen ilyenkor Anyut fűztem be először, aztán ő mindig megpuhította Aput ;)


Meccset nézni meg hívd el, ha szereti, akár egy kis közös program is lehetne!

2016. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Meccsre semmiképp sem fog elengedni a sok ba.zdmeg miatt :D
2016. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
14 évesen, ne csodálkozz hogy nem engednek. Ilyen idősen engem se nagyon engedtek de en nem is akartam menni sehova ugy ahogy most se 16 vagyok már és ha kint akarnék lenni kint lehetnek este is csak hát utána még hakgathatnsm a dumát szóval inkább itthon vagyok
2016. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó, azért ne csináljunk már úgy, mintha 5 éves lenne..mi van abban, ha átmegy a szomszéd faluba, vagy be a városba?

Nem kéne totál önállótlanságra nevelni.

2016. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan ismerősöm van aki akit nem engedtek sehova nem engedtek neki semmit ezáltal kvázi hazudni tanították meg a gyereket nem lassan tapasztalta ki az életet hanem amikor elért egy bizonyos kort olyan szinten belevetette magát az életbe hogy foghatták a fejüket a szülők és sajnos sokan átestek a ló másik oldalára.Viszont a lazább szülő gyermekei olyan bizalmas kapcsolatot alakítottak ki amire tényleg szüksége van egy gyereknek ezekből is mind tanult tisztességes dolgozó ember lett csak sokkal jobb tinikora volt ami nagy hatással van a szülő gyerek kapcsolatra az élet során is. nem arra van szüksége a gyereknek ezt ne csináld azt ne csináld ide nem mehetsz meg oda se aztán meg azon kapják magukat az ilyen szülők hogy a gyerekük éjszaka kiszökött. Amugy nem hiszem el hogy ezt a szülők nem látják be ők nem igy voltak vele hogy minél jobban tiltanak valamit annál jobbanmegcsináljuk.
2016. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!