Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Dolgozó fiatalok, diákok!...

Dolgozó fiatalok, diákok! 19-20 évesek Ti mennyi pénzt adtok be otthon?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 16:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Semennyit.
2016. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Megis miert adnek be penzt?en kerestem tehat az enyem es azok a szulok akik lustak penzt keresni es a gyerekre vannak szorulva azok szegyellhetik magukat persze ha betegsegrol stb van szo az mas de amit en keresek nehogy mar hazaadnam.
2016. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Nekem anyám azt mondta, hogy nem kell adnom pénzt, de cserébe én magam gondoskodjak a dolgaimról. Tusfürdők, spray, fogkrém, ruhák és ami kell nekem azt álljam a saját pénzemből. Szállásért, kajáért nem kell fizetnem.

Nekem is jó így.

2016. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

ma 16:36

Azért ez nem egészen így van...

Egy felnőtt ember étkezése nem olcsó, és a szülő aki felnevelte a gyerekét nem köteles a felnőtt gyerekét is etetni, itatni, számláit fizetni.

Vedd már figyelembe, hogy 3 felnőtt több vizet, ételt, áramot fogyaszt mint 2 felnőtt és 1 gyerek.

Ha szükséges akkor a kereső felnőtt gyerek is beszállhat a közös költségekbe, és nem kéne elvárnia, hogy ingyen legyen szállása, kajája.

2016. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A kaját magamnak veszem és saját magamat eltartom. 1-2x eszek itthon a kajából. Mennyi pénzt kéne beadnom?
2016. jún. 21. 16:43
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
#4: Nem vetted figyelembe, hogy a válaszoló akart fizetni a közös költségbe is, DE AZ ANYJA NEM AKARTA! A válaszoló erről nem tehet....
2016. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
Tőlem sajnos nem kértek pénzt a szüleim, sőt ha elfogyott még adtak pluszba. Most, hogy különköltöztem nem tudom beosztani a pénzt, fizetés messze van még, és nekem é0hogy csörren valami a zsebembe. Én tuti, hogy majd a gyerekeimtől a fizetésük 20-30%-át el fogom kérni, amíg velünk lakik. Ha jól fogunk anyagilag élni, akkor elteszem neki-persze nem fog róla tudni- és ha elköltözik oda fogom neki adni pl ház/bútor/kocsi vásárlásához.
2016. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem kell beadnod...

Eddig sem okozott gondot téged eltartani akkor ez után sem fog.


Én sem adtam nekik egy fillért sem amíg nem tudtam a magam ura lenni. Az én szüleim is anno megmondták...dolgozzak és rakjam félre a pénzt..nem kell beadnom semmit. Szerintem így van rendjén...aztán ha sikerült elköltözni stb akkor lehet nekik segíteni ha kell.

2016. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
2es akkor gondolom azt se várod el hogy a szüleid eltartsanak, hisz azt a pénzt meg ők keresték, nehogy már rád költsék, igaz?
2016. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
A rezsi rám eső 1/3-át.
2016. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!