Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyerekedről kiderülne...

Ha a gyerekedről kiderülne hogy meleg/leszbikus akkor hogy viszonyulnál a dologhoz? Elfogadnád? Támogatnád? Elítélnéd ezért?

Figyelt kérdés
(Mindenkit megkérek a szabályzathoz mérten, kulturáltan nyilvánítson véleményt ha homofób is! Aki a gyűlölködését élné ki az máshol tegye.)
2016. júl. 2. 17:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%
1-es! Ha leszbikus vagy hogy lehet gyereked? Arra felhasználtál egy pasit vagy lobik programos vagy?
2016. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem támogatnám mert könyörgöm mit támogassak èn rajta?mièrt kellene támogatnom. Természetesen elfogadnám és bármi történne mellette állnék. Erről ő nem tehet ha a másik csapatban játszik. A gyerekem és nem változna tőle semmi.
2016. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem örülnék neki, de mi mást tehetnék azon kívül hogy elfogadom, és (megpróbálom) olyanként szeretem, amilyen.
2016. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudnám szeretni, alapból viszolygok a melegektől.
2016. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%
Az én fiamról nem rég derült ki, h meleg. Szeretem, de elég nehéz elfogadni, h lányként viselkedik, hiába mondom neki, h nem kéne. Az egész identitása hozzáidomult, még nagyon meg kell szoknom, gender elmélet ide-vagy oda.
2016. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

A kiderülne szón egy kicsit fennakadtam. Nem szeretném, ha kiderülne, ugyanis számomra az a normális, hogy ő maga mondja el.

Egyébként meg nem attól a gyerekem, hogy mire vágyik, hanem attól, hogy nekünk született. Így is, úgy is szeretem.

2016. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem számít a gyerekem szexuális beállítottsága. Bármikor mellette állnék és a párját is szívesen fogadom akár vele egynemű, akár nem.
2016. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Elfogadnam és tamogatnam. Szerencsére nem Magyarországon élünk és itt nálunk ez teljesen normális dolog, az azonos nemű párok hazasodhatnak is.
2016. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem anyám velem jött a tegnapi Pridera.
2016. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen támogatnám. Miért ítélném el olyasvalamiért, amiről nem tehet??
2016. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!