Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan valljam be Anyukamnak...

Hogyan valljam be Anyukamnak hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, mar volt kapcsolatom fiukkal, anya is tudott rola hogy van baratom stb. Viszont minden probalkozasom sikertelen volt. Megprobaltam ugy viselkedni mint az atlag, 18 evesen osszejottem egy fiuval.. nem volt az igazi. Ovis korom ota emlekszem hogy a lanyokat neztem, a lanyok tetszettek. Soha nem tudtam megerteni hogy mas baratnoimnek miert tetszik xy.. mert semmi vonzot nem lattam bennuk.

Megismerkedtem egy lannyal aki nagyon tetszett, miatta hagytam el a baratomat. 4 honapja vagyunk egyutt de ugy erzem hogy most tudtam lelkileg kiteljesedni. Vele nagyon jol erzem magam. Minden teren. Viszont anya elott titkolom az egeszet, es szeretnem mar oszinten tisztazni vele az egeszet. Mivel emiatt sokszor nem vagyok otthon es aggodik ertem, hazudnom kell neki..

Hogyan tudnam ugy a tudomasara hozni hogy ne utaljon meg engem? :/



2015. márc. 25. 10:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Legjobb az egyenes út. Válassz ki egy napot, amikor ráér és ülj le vele. Sok sikert! Ha az én lányom lennél eszembe se jutna bántani ez miatt, ugyanúgy szeretnélek.
2015. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarlak lehurrogni, de miért vagy annyira biztos benne, hogy leszbi vagy? Ebben a korban nem csoda, ha egy fiú "nem az igazi", lehet csak nem fogott meg egy kis éretlen csávóka. Megértem, hogy egy lánnyal egy hullámhosszon vagytok, azonos az érdeklődés (nyilván nem horgászni jár...), ápoltabb, szebb mint pl. egy félig lógós gyatyájú srác aki 5 napja nem borotválkozott. A kérdés az, hogy a szexben biztos, hogy a lányokat találod csak vonzónak? A személyiség figyelembevétele nélkül. (Egyébként nem vagyok leszbi-ellenes.)
2015. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
sok ismerősöm lett leszbi/homokos aztán mindig kiderült csak azért mert vagy csalódott a másik nemben vagy mivel nem tudott párt találni magának azt hittel ezért nem sikerül.Könnyebb ezt az utat választani,ja és volt olyan aki azért lett leszbi,mert sokszor átverték és a lányokban jobban megbízott(tehát inkább lelki mizéria mint gén probléma)
2015. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
Én is ahhoz csatlakozom, hogy nem kell még véglegesen állást foglalni semmiben sem. Ráadásul miért gondolod, hogy anyáddal ezt most feltétlenül tudatnod kell ? Lehet, hogy ez a "coming out" divatos mostanság, de a magyar társadalom és benne az egyes ember nem igazán érett rá.
2015. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%

Te nem leszbi vagy, hanem a természetes szexet kedveled: fűvel-fával.

Azt hiszem, a mai divat az ilyesmit bi-sexual vagy bi-curious terminussal illeti.

2015. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

Hányszor akarod még ezt kiírni?

Manapság mindenki vagy homokos vagy leszbikus..

2015. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

koszonom a pozitiv hozzaszolast :)


masik kommentelo.. fuvel faval? te ezt honnan veszed kedves idegen? legyszives tartsd meg az ilyesfajta jellegu mondanivalodat.


en ezt tudom. nem csalodtam senkiben sem. tudom magamrol es kesz. nem en irtam ki elotte 30x most az egyszer jutottam el idaig.


azert szeretnem vele tisztazni mert nem kerkedni akarok ezzel, hanem mert rossz erzes hogy nem ismer igazan, nem tudja hogy hol vagyok es kivel, mindig kitalalok neki valamit es mar buntudatom van

2015. márc. 25. 11:37
 8/24 A kérdező kommentje:

2. kommentelo: a lanyokat tartom vonzonak szexualis teren. voltam mar fiuval... nem volt szamomra jo. nem elveztem egyaltalan. nem a fiuval volt baj.. hanem velem. volt hogy fel sem izgatott egyaltalan

a jelenlegi parom pedig ha mar megfogja a kezem vagy csak ugy hozzam er fel izgat.

2015. márc. 25. 11:44
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
Mi számít neked pozitívnak? Aki azt mondja, természetes ez, és mondd el anyádnak, hozd rá a frászt? Pontozzanak csak le, de pár pofon hiányzik csak a sok taknyos, id ióta leszbi-b uzinak, hogy észhez térjenek, és ne csináljanak divatot az elmebajból, ami követendő példa a fiataloknak.
2015. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
Akkor mondd el neki, nem kell kertelni. Ezt így ahogy leírtad. Ő ismer téged.... Ha valaki akkor ő lesz az aki megért, vagy akár lebeszél erről a hitedről. Mert igaza van annak aki azt írta, hogy sok az éretlen fiú...
2015. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!