Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy fiú zaklat és nem biztos...

Egy fiú zaklat és nem biztos hogy szüleimet érdekelné. Elmondjam nekik?

Figyelt kérdés

Ez már lassan 2 éve megy. Most értem el ahhoz a ponthoz hogy valakinek elmondjam, de a szüleimet speciel nem érdekelné. Valami megoldást szeretnék találni rá, ezért gondoltam arra, hogy innen várok tanácsot.


Ez még 2 évvel ezelőtt kezdődött, amikor is kezdtem a középsulit. Volt egy fiú akivel jóban voltam, de mint kiderült, egyáltalán nem azért barátkozott velem, mert jófej akart lenni.

Szóval ez kilencedikben történt. Sokszor elhívott ide-oda és elvoltunk, volt amikor meg is csókolt. Sok időt töltöttünk együtt és én kezdtem egyre jobban megkedvelni. Már akkor is beszélgettünk mielőtt elkezdődött volna a suli, mert gólyatáborban találkoztunk és ugye van az osztályunknak egy csoportja, bejelölt és sokat beszèlgettünk meg találkoztunk. Viszont olyan február környékén elkezdett velem bunkó lenni, mindenféle hülyeséget kitalált rólam és egy utolsó kis rib__ncnak lettem kiállítva. Megkérdeztem, hogy van-e valami baja velem és azt mondta, hogy nincs, mert kedvel engem. Akkor kérdeztem, hogy miért csinálja ezt. Azt mondta, hogy sajnálja és legyen minden olyan mint régen. Nyáron is találkoztunk, de olyan augusztus felé bejelentette, hogy 4 hónapja van ám barátnője. Én pedig a suli kezdetéig szóba sem álltam vele. Sajnos szeptemberben megint találkoznunk kellett így nem tudtam elkerülni. Viszont akkor már tényleg nagyon bunkó volt. Folyton fogdosott és egyszer odébb lökött mondván az útjában vagyok. Próbáltam vele beszélni, és mondta, hogy ne vegyem már komolyan csak hülyül. Ekkor már egy barátja is csatlakozott hozzá és mindenfélével cs*sztettek. Most viszont jön az a rész, ami miatt ezt a kérdést kiírtam mert éreztem hogy ezzel nagyon messze ment. Tehát egyik nap eljött a házunkhoz a barátjával hogy próbáljanak jobb kedvre deríteni, mert állításuk szerint tényleg csak hülyülésből csinálták ezt. Ott maradtak nálam egész este és mondta, hogy irántam is érez valamit. Én nem akartam, de lefeküdtünk és a barátja pedig végig videózta ezt az egészet. Végig mutogatta mindenkinek az osztályban hogy bebizonyítsák, hogy tényleg mekkora egy ribi vagyok és azóta a barátnője is szekál, hogy ezt hogy merészeltem megtenni. Az a 2 osztálytársam pedig azóta is vígan szekál.. Az osztályból teljesen ki lettem közösítve pedig soha nem tettem velük semmi rosszat..

Annyira kihatással volt rám ez az egész, hogy nem bízom senkiben. Volt hogy anyáék látták, hogy rossz kedvem van, de azt mondtam, hogy semmi bajom, mert nem akartam, hogy tudjanak róla. Most viszont erősen gondolkozom hogy elmondjam nekik, mert ez így nem mehet tovább. Viszont sosem voltunk olyan kapcsolatban, hogy bármit elmondhatnék nekik és ezért hezitálok, mert félek hogy nem fognak segíteni.


Szóval jól jönne egy kis segítség, azért írtam ide. Remélem valaki fog tudni nekem tanácsot adni, mert tényleg nagyon kivagyok.. Jól is esett ezeket kiírni magamból. Nem tudtam már hova fordulni..


Ha esetleg kérdésetek van akkor természetesen válaszolok. Előre is köszönöm a válaszokat!


Ja igen és még annyi hogy hova tudnék fordulni ha a szüleimet nem érdekli? A rendőrséget mennyire érdekelné?


2016. júl. 4. 11:51
1 2 3 4
 21/40 acelsziv ***** válasza:
48%

Kérdező: Címeres ökör vagy, de ami megtörtént megtörtént.

Tegyél feljelentést rendőrségen az eset miatt. Nem fogják annyiban hagyni.

2016. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
82%

"Ez nem áldozathibáztatás, mert nincs áldozat! Akkor van áldozat, ha nem ad okot rá, és küzd is ellene!"

Ez nem így van. Mind hozunk olyan döntéseket, amiket megbánunk. Attól, ha valaki részeg még megerőszakolhatják (lásd stanfordi úszó esete), attól hogy valaki ivott és gyógyszer szedett be még megfenyegethetik (lásd taxis per), attól hogy valaki elkövet egy hibát még nem érdemli meg, hogy megalázzák, hogy meghurcolják, és hogy ne kapjon lehetőséget arra, hogy tisztára mossa a nevét (pl. Amanda Todd, aki a kamaszkori hibájáért az életével fizetett ). Fogjuk már fel, hogy bárki lehet áldozat, mint ahogy a kérdezőnek a videóját most körbemutogatják az osztályban.

Nem csak az erőszak itt a lényeg, hanem hogy visszaélnek egy ilyen felvétellel, ahol ráadásul a szereplőek kiskorúak.

A világ nem fekete és fehér.

2016. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
69%

Vágom. Majd akkor sajnáljuk, amiért idióta volt. Most komolyan, szerintem a kva se lázadjon, ha kvaként van kezelve. Belement, hogy ez történjen, akkor ne csodálkozzon, így járt.

Volt a környezetemben egy lányka, aki anno MSN-en, kamerán mutogatta a mellét a fiúnak, aki tetszett neki, a srác meg nyomott egy print screen-t, majd körbeküldte. Az csak a srác hibája, vagy azért mondanád a lánynak is, hogy hülye voltál, így jártál?

2016. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, most valószínűleg durva lesz, amit mondok, de iszonyatosan felelőtlen és hülye vagy.

Ha zaklat, fogdos, már akkor az első ilyen incidensnél az osztályfőnöknek, szülőnek, igazgatónak szólni KELL.

Ahhoz meg csak külön gratulálni tudok, hogy beengedted őket, és még le is feküdtetek. Azért ha erőszak történik, szerintem az nem egészen így van leírva. Anyukádékat honnan tudod, hogy nem érdekli, ha el sem mondtad nekik? Vagy azért nem akarod elmondani, mert akkor kiderül, hogy te is élvezted vagy legalábbis ínyedre volt a helyzet?!

2016. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
22%

#22

A leányzó akarta viszont nem igazán úgy jött le hogy megbánta volna a dolgot.. Szerintem nem árt ha elolvassa hogy mindenki nagy hülyeségnek tartja amit ő csinált az egész ügyben.. És akkor ebből talán tanul hogy akkor se bújok ágyba egy pasival rögtön az első adandó alkalommal hogyga tetszik.. Oké hogy áldozat, de köszönheti ezt magának is.

2016. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
97%

"A srác is mondta, hogy ne mondjam el senkinek aki közel áll hozzám.. Ehhez képest ő kb összea létező osztálytársam láttára szégyenített megy. "


A srác azért mondta, mert tudta, hogy olyat tesz, ami sem erkölcsileg, sem jogilag nem oké. Nem neked akart jót vele.

Azért mutogatja fűnek fának a videót, hogy dicsekedjen, neki ez a csaj is megvolt, ráadásul még a videóra is rá tudta venni. Mivel látta rajtad, hogy tetszik neked, jól kihasznált (kb. 2 éve hülyít), te pedig csak reménykedtél, hogy lesz belőle valami, és nem mertél neki nemet mondani.


Hát ez egy hatalmas lecke volt, tanultál belőle, de ideje a sarkadra állni, és leállítani a srácot, mert ez még durvulni fog. Este ülj le anyukáddal, és meséld el neki elejétől a végéig a sztorit. Aztán másnap menj be az osztályfőnökhöz, (lehetőleg anyukáddal), és meséljétek el neki is a egészet. Lehetőleg sorold fel, hogy ki látta a videót, legyenek tanúk, ha a srác közben eltünteti.

Utána pedig irány a rendőrség a feljelentés miatt, meg az iskolapszichológus, hogy a helyén tudd kezelni a helyzetet. (biztos vagyok benne, hogy utána megpróbál majd befolyásolni, és mindenféle mézes-mázas dumával rávenni, hogy visszavond a feljelentést.)

Ez a srác gonosz, (normális ember ilyet nem csinál), és ártani akar neked. Ne higgy annak amit mondd, mert a tettei teljesen mást mutatnak.

2016. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem miért lenne a kérdező áldozat, semmi se történt. Eggyel több kaland, na és? Tudtad hogy felveszi de te ennek ellenére lefeküdtél vele. Miért is kéne sajnálni?
2016. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
94%

#23

Nem mondanám, mert teljesen felesleges. Miért mondanám valakinek, aki amúgy is tudja, hogy butaság volt tőle? Miért akarnám beledörgölni az arcába, hogy hülye voltál, megérdemled? Attól nekem jobb lesz? Attól a kérdező okosabb lesz? Attól megoldódik a probléma? Attól segítséget kap? attól én erkölcsileg magasabb lóra ülhetek? Nem sajnálni kell, de nem is rontani a helyzeten, ha már segíteni nem tudtok...

2016. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
45%
Dehogynem kell az arcába vágni! Eszem megáll! Akinek ennyi esze van 16 évesen, annak igenis el kell mondani 26milliószor is, mert valószínűleg értelmi fogyatékos, és csak megérti egyszer... Ha nem akarja már hallani is, leszrom, Legközelebb az ilyen helyzetben talán eszébe jut és elgondolkodik, hogy mi is volt a múltkorinak a következménye! Az ilyen fog fél év múlva itt nyivákolni, hogy a pasija megígérte, hogy kiveszi, de nem tette, aztán ott marad a gyerekkel és jaaaj anyuék mit szólnak... Igenis le kell szidni meg a képébe vágni, mert az ilyen ostobák kölkeit tartjuk el helyettük...
2016. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%
Máskor majd nem ugrasz rá az első kolbászra amit meglengetnek neked. Az osztálytársaiddal ne foglalkozz.
2016. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!