Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha erre mennétek haza, mit...

Ha erre mennétek haza, mit gondolnátok? Nagyon kellemetlen? Hogy menjek így oda legközelebb?!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok (vagyis 18 leszek ebben a hónapban). Van egy srác, akivel több van közöttünk, mint barátság, de ez elég nagy titok, kb. 2 ember tudja rajtunk kívül. Ma náluk voltam, mondta, hogy medencézzünk, de a benti résznél voltunk, mert közben filmeztünk. És a benti medence úgy van, hogy az előszobába bárki belép, rálát a nappalira és ott van a medence is, de a fiú azt mondta, hogy az anyukája a belvárosban van, a nevelőapjának pedig tárgyalása van vidéken, nem fog hazajönni egyikük sem késő délutánig. Szóval ott voltam és nem volt rajtam bikinifelső már, mire bejött a nevelőapukája és nekem baromi kellemetlen volt... Nem látott belőlem sokat, mert a vízben voltunk, de akkor is. Meg ismert már korábbról, de szerintem csak arra gondolt, hogy jóban vagyunk a nevelt fiával.

Így meg ha legközelebb esetleg összefutnánk, azonnal leesne neki(k), miért vagyok ott...


Vagy túlreagálom?


2016. júl. 4. 16:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Miért olyan nagy titok, hogy együtt vagytok?

Egyébként nyugi, már leesett neki, mért voltál ott, kettecskén a sráccal, felső nélkül.:D

2016. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk együtt, ez nem párkapcsolat.

Hát ja, utána mondta, mikor indult el, hogy reggelente/hajnalban nem kell olyan sietősen mennem tőlük, nyugodtan ott is alhatok... Szóval kb megfulladtam volna a medencében legszívesebben.

2016. júl. 4. 17:04
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Kinti,benti medence. Nem szar .... De amúgy miért kell titkolni tényleg?
2016. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Túlreagálod ahhoz képest, hogy 17 évesen szexkapcsolatot tartasz fenn. De az apja egész jól kezelte, szóval nem para. Bár lehet azt hitte, hogy kapcsolatban vagytok, ha nem akkor tényleg ne aggódj, legalábbis az apa miatt ne.
2016. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Miért kötnénk mindenki orrára, hogy néha összejárunk szeretgetni egymást? :D
2016. júl. 4. 17:13
 6/34 anonim ***** válasza:
9%
Mert a sok elmebeteg szerint az a normális ha szűzen mész férjhez és szülsz 70 gyereket miközben a férjed ver.
2016. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Hatos, azért te egy elég sarkított változatot adtál elő.
2016. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%

Azt mondtad hogy nem arról van szó, hogy titkolod, csak minek mondd el. Ebből az következik, hogy nem probléma, hogy eggyel több ember véletlenül megtudta, mert nem titok, csak nincs "hírdetve".


Láthatólag a másik félnek sincs semmi problémája a helyzettel.

**iróniaveszély* Igen, arra gondolt, hogy "jóban vagy" vele, végülis minden lány barát bikiniben szokott kettesben lenne egy fiúval :D *iróniaveszély vége*


Ezek után hogy? Hát, mondjuk úgy hogy köszönsz az apjának. Ennyi :)

2016. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy k...válkodás lenne az, ha 18 évesen nem akarok kapcsolatot, viszont más dolgokra vágyom. :)
2016. júl. 4. 17:35
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Naná. Lehetőleg olyan házban, ahol külső-belső medence van.:D
2016. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!