Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy egy hétéves kislány az apjával alszik egy bugyiban, az apja meg vagy egy alsóban alszik mellette egy ágyon, vagy meztelen? persze apuka állítja hogy takaró alatt alszik, külön.

Figyelt kérdés
azért teszem fel a kérdést,mert szerintem nagyon nem normális hogy a gyerek kitúrja az anyját az apja mellől nem hajlandó külön ágyon aludni,rá adásul még az apja sem tudja megnevelni hogy aludjon legalább másik ágyon.
2016. jan. 29. 20:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Ja, persze a gyerek a hibás. 7 évesen profi mestere lehet a manipulációnak. Még véletlenül sem a szülők a papucsok.
2016. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Kissé el lett kényeztetve. Gratulálok a neveléshez.
2016. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a ledegradáló kommenteket,igen el lett kényeztetve nem kicsit,de mivel senki sem tudja az előzményeket,ezért persze könnyebb ítélkezni.
2016. jan. 29. 20:42
 4/37 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Én is ilyen voltam kislány koromban! Csak apámmal akartam aludni, így mindig vele aludtam...

nem voltam elkényeztetve, egyszerűen imádtam és kész.

Apám soha nem tolt le érte igazából, sőt.. mindenhova vele akartam menni :D

Szerintem ez nem feltétlen rossz neveltetés kérdése, csupán szereti az apját. ennyi.

2016. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
33%

Akkor kicsit bővebben ki kéne fejteni..Csodálkozom, hogy nincs külön szobája. Nekem már 5 évesen saját szobám volt.


Amúgy megoldanám. Külön szoba, este szépen kirakni, a saját ajtótokat meg kulcsra zárni. Pár napig hiszti lesz de majd megszokja... Vagy ez vagy továbbra is ott fog élősködni.

2016. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
50%
Hát, szerintem az apukával nem ok valami! Ha nagyon akarná, akkor megvárná, hogy a gyerek elaludjon, és a helyére vinné. Nálunk volt egy rövid időszak, amikor a kislányunk a mi ágyunkon aludt el rendszeresen, de amint elaludt, vittem át a másik szobába.
2016. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Jó lenne tudni, hogy mitől szorong a gyerek, és ezt célirányosan leküzdeni. 7 évesen én is sokszor átlopóztam a szüleimhez és bebújtam apám mellé, mert rettegtem az ágyam melletti faliszőnyeg mintáitól (semmi extrém nem volt benne egyébként, geometrikus ábrák, most is le tudnám rajzolni.) Amikor elköltöztünk, eltűnt a faliszőnyeg, onnantól nem csináltam ilyet - szólni nem mertem róla, mert magam is annyira irreálisnak éreztem, hogy szégyelltem elmondani.
2016. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha van előzménye, azt miért nem írod le? Ha csak a felét mondod el, akkor abból másra nem lehet következtetni. Mondjuk akkor is meg lehet oldani, nem az van, amit ő akar és kész.
2016. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

A kérdés eleve úgy van feltéve, hogy mindenki ítélkezzen. Hiába pattogsz és kéred ki magadnak a válaszokat.


Ha normális választ akarsz és oka van az együttalvásnak akkor tessék szépen leírni.


Amúgy nem normális. Ha a gyerek huzamosabb ideje fél és szorong az éjjel akkor érdemes pszichológus segítségét kérni és a gyökerénél kezelni a problémát.

Mert az, hogy anyuci kiköltözik a nappaliba, apuka meg a gyerekkel alszik a hálóban minden csak nem probléma megoldás.

2016. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

először is bocsánatot szeretnék kérni a rossz megfogalmazásér,

kb egy l-éves lehetett amikor ott hagytuk a

szüleimnél,mert mi elmentünk külföldre egy ismerőshöz 5napra

a szüleimnél sajnos egy szobában volt a kiságy a nagy szülökkel azután hogy haza értünk már nem maradt meg a szobájában egyedül üvöltött

azért egy panel lakásban nem hagyhattuk órákig üvölteni,innen már nem bírtunk vele,és sajnos ma is vissza él vele,mondván úgyis az lesz amit ő akar mert megsajnáljuk.

2016. jan. 29. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!