Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el azt anyámnál...

Hogy érjem el azt anyámnál hogy megengedje hogy a barátnőmnél aludjak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a barátnőmék felajánlották hogy aludjak náluk anyámat megkérdeztem de nem engedte meg hogy tudnám elérni hogy megengedje?

2016. júl. 4. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Fiú vagy vagy lány? Mit mond anyukád, miért nem engedi? Ha a barátnőd szülei beszélnének vele, akkor se engedné?
2016. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1: fiú vagyok

Azt mondja azért nem mert még fiatal vagyok ehhez

Nem hiszem elég szigorú

Pedig csak a kanapén aludnék

2016. júl. 4. 19:31
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
15évesen? Igaza van anyukádnak!
2016. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Èn örültem volna lány lètemre, ha a barátomnak nem engedtèk volna a szülei 15 èvsen, mert nekem 18 èvesen is alig engedik 2 ès fèl èves kapcsolat után, most először.

Ès így is csak ritkán ès a szülei mèg mindig nem támogatják. Arra hivatkozva pici az ágy ès nyár van, meleg szörnyű, hogy ilyen összetapadva alszunk.

2016. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha kanapén alszol, akkor nem mindegy ? Anyukád nem hülye.
2016. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5: úgy értem nem a barátnőm mellett
2016. júl. 4. 19:54
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem az a gáz,hogy a te szüleid nem engedik,hanem az,hogy a kislányé(aki gyanítom kb.hasonló korú)igen.
2016. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7: nem értem mi a problémád külön ágybam aludnánk külön szobában apja jófej és megengedi ő legalább megérti hogy többet szeretnénk együtt lenni
2016. júl. 4. 20:46
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de ha nem is aludnátok együtt (bár ezt szerintem csak mondod), akkor minek akarsz ott aludni?
2016. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Külön szobában és külön ágyon hogy akarsz ott aludni ? Ennyi erővel otthon is lehet. Anyukád pedig normálisabb ebben a kérdésben, mint apukád. Nem mindig a jófej szülőnek van igaza. Tudod kit nézz hülyének. Szexelni akartok. 15 évesen korai.
2016. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!