Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt miért nem érti meg anyukám...

Ezt miért nem érti meg anyukám? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés
Most léptem ki egy majdnem egy évig tartó kapcsolatból,amibe egy nagyon rosszból futottam bele. Most úgy èrzem,nem szeretnék senkit,csak jól akarom érezni magam,randizgatni,megismerni magam,a barátaimmal bulizni. Sokaktól megkaptam,hogy ennyi idősen (18 vagyok) ezt is kellene tennem,ès mostmár úgy èrzem,igazuk van,lesz még elég időm komoly kapcsolatokra,anyukám viszont úgy gondolja,nem lehet beszèlni,találkozni,rànèzni úgy egy fiúra,ha nem vagyok belè szerelmes. Attól félek,azt hiszi,most megint őrült módjára fogok keresni egy kapcsolatot. Szerintetek magyarázzam meg neki,vagy a tettek(hogy nem sopánkodom a szingliségen)úgyis többet mondanak a szavaknál?
2016. júl. 10. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt értesd meg vele, hogy ne szóljon bele a szerelmi életedbe, majd te tudod jobban, mi jó neked. Nagyon el van tájolva, ha azt hiszi, csak a szerelem van a világon, másképp meg hogy ismernél meg új embereket...
2016. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Felnőtt nő vagy, anyukád nagyon régimódi. Mégis hogyan lehetnél szerelmes egy férfibe, ha nem randizol vele? Anyukád csak a külsőségeben hisz?


Ülj le vele beszélni. Mond el amiit itt leírtál, szeretnéd jól érezni magad, új embereket megismerni, szórakozni.

2016. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szülővel nem lehet mit kezdeni. Hagyd figyelmen kívül.
2016. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagyon értek egyet az előttem szólókkal...Persze ülj le vele és beszéld meg, hogy te hogyan gondolod.

De mi az hogy:" Azt értesd meg vele, hogy ne szóljon bele a szerelmi életedbe, majd te tudod jobban, mi jó neked."? Azért egy anya csak tapasztaltabb és szerintem teljes mértékben tudja hogy mi jó a gyerekének. És de igen is egy "ilyen" anyukával is lehet mit kezdeni.

2016. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4es voltam 16/L
2016. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

",anyukám viszont úgy gondolja,nem lehet beszèlni,találkozni,rànèzni úgy egy fiúra,ha nem vagyok belè szerelmes."


Szerinted ez helyes gondolkozás? Azért mert idősebb, tapasztaltabb? A másik meg, hogy én sem hasonlítok anyukámra. Fel kellene fognia az anyukának, hogy a lányának más a megfelelő mint neki.

2016. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egy anya csak tapasztaltabb és szerintem teljes mértékben tudja hogy mi jó a gyerekének"


Ilyen felfogással könyörgöm ne vállalj gyereket... Már hogy a francba tudná mégis, hogy egy majdnem felnőtt nőnek mik a szerelmi és szexuális igényei? Az mindenkinek a SAJÁT magánügye.

2016. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn is különbözök anyukámtól, mégis mindig jó tanácsokat ad. Ismétlem tanácsokat...nem azt irtam hogy mindenben csinálja azt amit az anyukája mondott de atól még pár dologban nyugodtan hallgathat rá mert ő ismeri a legjobban.
2016. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!