Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ennyi elmebeteg...

Miért van ennyi elmebeteg "apuka"?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet olvasni a kérdésekben,válaszokban,hogy mennyi "apuka" alkoholista,veri a feleségét,gyerekét/gyerekeit,terrorban tartja a gyereket/gyerekeit,netán lesegeti a lányát meztelenül különböző "trükkök" által,ha nem él együtt a gyerekével/gyerekeivel,akkor a kitartott k.urvájának a kölykeit pénzelni és/vagy minden idejét rá fordítja,szemben a saját vérével.Meg még egyéb dolgok,de hirtelen ezek jutottak eszembe.

Talán van kivétel,de gondolom ritka,mint a fehér holló....sajnos.


2016. júl. 11. 22:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az előbbi kommentem a hatosnak is szól!Örülnék,ha "csak" innen kéne tájékozódnom!


Sajnos még nem lett megfejtve miért van sok elmebeteg "apuka"...

2016. júl. 12. 04:00
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért, mert az emberek lehetnek hülyék is, ha nők, ha férfiak. Sok nekik a felelősség, nem erre számítottak, megromlik a kapcsolatuk, az életük. Erre így reagálnak.


Apám, a férjem és minden barátunk, aki apuka (és kb. mind az), kivétel ez alól. Persze nem tudom, igazad van-e abban, hogy a szabály az elmebeteg és ez alól kivétel a normális, csak azért, mert te meg azt tapasztalod. De most a játék kedvéért elfogadom.

2016. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!

Abszolút jogos a fölvetésed!

Természetesen nem minden apuka ilyen. Az, hogy a GYK-n sok ilyet olvasunk, ez azért is van, mert ugye a beteg ember fordul orvoshoz: tehát az ír ide, akiknél valami zűr van otthon. Akiknél otthon nagyjából rendben vannak a dolgok, az legföljebb szörnyülködve olvassa ezeket.


Bevallom, én is megdöbbenek, mennyi ilyen eset van. Különösen az apák által elkövetett szexuális molesztálások döbbentenek meg.


És igen, egyetértek azzal, hogy ha anyuka ez ellen nem lép föl (pl. nem válik el), akkor ő is elmeroggyant.

Sajnos ahány ilyen beteges férfi van, akad hozzá annyi nő is, akinek csak az számít, hogy jól meg legyen tömve, aztán mit érdekli, hogy a tizenéves lányukat apuka kukkolja a fürdőszobában, a másik meg a lányai előtt részletezi, hogy mit, hogyan csinálna feleségével az ágyban.

Én ilyenkor jobbat nem tudok tanácsolni, mint hogy az illető forduljon egy tanárához, ill. a gyermekvédelemhez. De ha kiemelik a családból, kérdés, kik közé kerül? Az ilyen intézetekben is tombol az erőszak, ez közismert.

Mindenesetre a gyermekvédelemnek vadásznia kéne a perverz szülőkre, és letöltendő börtönbüntetésekkel kéne visszaszorítani az ilyesmit. A gyerekeknek meg iskolában kéne felhívni a figyelmét, hogy melyek azok a jelek, amiket ha szüleitől tapasztal, akkor veszélyben van, és hogy ilyenkor kihez fordulhat.

Ilyen programnak nyomát sem látom, látszik, hogy magasabb szinten sz....nak az egészre. Így a kiszolgáltatott gyerekek magukra vannak hagyva. :-(

2016. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
És mi van a lelki terrorban tartó anyákról? Mert az is kijut bőven, jó lenne, ha leszállnál a férfiakról, mert a nők legalább ilyen arányban bántalmazzák a férjüket, gyereküket (megalázás, leszólás legalább annyira fáj, mint egy verés... tapasztalat).
2016. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Utolsó!Úgy vettem észre talán több a normálisabb,gyerekét első helyre tevő,gondoskodó anyuka,mint apuka.Egyébként meg az állandó lelki terror,tettlegesség egy dolog,bennem apám maradandó egészségügyi károsodást okozott,szóval tudom miről beszélek...


Egyébként meg az egy dolog,ahol együtt él a család vagy netán elválnak a szülők,de mi van,ha anyuka meghal,netán elhagyja a családot?Szóval van,hogy anyuka nem tud megakadályozni semmit.

2016. júl. 12. 10:33
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

Amit nem veszel figyelembe, hogy a normális apákról nem írnak ki kérdést, senki nem kérdezi meg, hogy az ö apja miért nem iszik, verekszik, terrorizálja a családot.


Annak ellenére a nrmálisak vannak többségben, csak ök azok, akik nem feltünöek.


Tehát nem a kivétel a ritka, hanem a róluk kiírt kérdések.

2016. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%

Az elmebeteg kérdező kiír egy provokatív kérdést, csak hogy szidhassa a férfiakat.

Amúgy minden második kérdés az elmebeteg anyákról szól itt a családi rovatban!

2016. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Inkább miért van annyi elmebeteg anyuka meg apuka.



Annyit mondok rólam hogy sajnos nekem elmebeteg "szüleim" vannak.

2016. júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én nőből több elmebeteg szülőt ismerek.
2016. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Úgy is van!

A legtöbb nő attól lesz elmebeteg, hogy nem lett(lehetett) gyereke,

de még több nő akkor lesz elmebeteg, ha lesz gyereke.


Egyetlen dolog azonos csak bennük, hogy nyomorukban mindenért kizárólag csakis a férfiakat hibáztatják...

2016. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!