Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ennyi elmebeteg...

Miért van ennyi elmebeteg "apuka"?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet olvasni a kérdésekben,válaszokban,hogy mennyi "apuka" alkoholista,veri a feleségét,gyerekét/gyerekeit,terrorban tartja a gyereket/gyerekeit,netán lesegeti a lányát meztelenül különböző "trükkök" által,ha nem él együtt a gyerekével/gyerekeivel,akkor a kitartott k.urvájának a kölykeit pénzelni és/vagy minden idejét rá fordítja,szemben a saját vérével.Meg még egyéb dolgok,de hirtelen ezek jutottak eszembe.

Talán van kivétel,de gondolom ritka,mint a fehér holló....sajnos.


2016. júl. 11. 22:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nyugodjatok le,ha nektek a nőkkel kapcsolatban van ilyen tapasztalatotok,akkor írjatok ki arról kérdést!Ennyi.

Nekem az anyám egész normális volt,az apám nem,és szintén sok elmebeteg apával kapcsolatos kérdést olvastam itt.Nem véletlen.

2016. aug. 2. 16:54
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Akár mennyire is utálod a férfiakat, mégsem tudsz majd meglenni nélkülük,

mert férfi nélkül teljesen életképtelen leszel!

Meg ugye a pénzük az jól jött eddig is és majd ezután is jól jön...

2016. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22:Nem vagy normális.Soha nem vett nekem egy férfi sem semmit.Még egy italt sem.Nem leszek senkinek a használati tárgya egy italért,csokiért meg mit tudom én miért,szóval nagyon el vagy tévedve. :)))))
2016. aug. 4. 05:15
 24/24 anonim ***** válasza:
Most is hazudsz, mert férfi tartott el!!
2016. aug. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!