Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megromlott a viszony a gyereke...

Megromlott a viszony a gyerekek apjaval. Anyuek felajanlottak h koltozzek oda a ket kicsivel. Aztan?

Figyelt kérdés

Nos itt lakom de ugy kezelnek engem mintha nem is lennek...szoba se allnak velem a gyerekekkel persze jatszanak.tegnap is itt volt tesom azzal peldaloztak nezd most vettek hazat nekik milyen jo a hazassaguk nemsoka lesz gyerek stb...nekem ezt sose fogadtak el.azt se amikor bejelentettem osszekoltozom anno lesz a ket gyerek allamdoan mimdenrol le akartak beszelni most meg itt papolnak h nekik milyen jo en meg egy csodtomeg vagyok

...


2016. júl. 12. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem bántásból, de mégis mit vártál? Két gyerekkel visszakullogtál, és a nyakukon vagy.

Eleve nem is szabadott volna visszaköltöznöd a két gyerekkel.

A szülők sokszor már alig várják, hogy a felnőtt gyerekeik végre elköltözzenek, és amikor visszajönnek, akkor látszólag még támogatják is az ötletet (mert jaj mit szólnának a többiek, hogy milyen szülő aki nem segíti a gyerekét?) de nem örülnek neki.

Tessék elköltözni, és magad boldogulni a 2 gyerekkel..Akkor nem fognak csődtömegnek nézni.

2016. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
No es hova mentem volna ket gyerekkel?ok ajanlottak fel.... koltozes szeptemberbe megoldodik
2016. júl. 12. 09:44
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Akkor szeptemberig elviseled őket, addig meg gyűjtögetsz egy kicsit, hogy biztos ne kelljen újra hozzájuk költözni.
2016. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Mégis mit vársz, dörgöljék az orrod alá nap, mint nap, hogy "na látod, ugye, megmondtuk"? Úgy tűnik, igazuk volt, amikor le akartak beszélni, hülyeséget csináltál, be kéne látni. Köszönd meg, hogy felajánlották az odaköltözést, úgy, hogy még kérned sem kellett.
2016. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Tipikus.
2016. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Hogy-hogy hova mentél volna? Két gyerekkel nincs saját lakásod? Sosem értettem minek gyereket vállani ha nincs stabil lakás és biztos egzisztencia. Sose lehet tudni mi történik az apukával.


(Mellesleg vannak írásjelek, mondat tagolás.)

2016. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 acelsziv ***** válasza:
52%
Én azt nem értem, hogy ha párok között megromlik a viszony miért az az egyetlen megoldás, hogy azonnal elmenekül az egyik. Miért nem lehet megoldani a helyzetet?
2016. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Acélszív, nem tudhatjuk, hogy mit jelent a megromlott a viszony. Megcsalták, megverték, esetleg csak nem értettek egyet.

Tény, hogy manapság inkább válnak, mint hogy megoldják a dolgokat, de van olyan eset, hogy nem lehet.


Most komolyan, egy családnak, ahol két gyerek van, kellene lennie mindegyik felnőttnek saját lakása? A mai világban? Én is csak a szüleimre támaszkodhatnék, ha valami lenne köztünk a férjemmel. És szerintem nem értitek, hogy mi a gondja a kérdezőnek. Amikor ő kezdte az életét, mindenről le akarták beszélni, most, hogy a tesó is kezdi, csak ő az Isten, valószínűleg mindig is a másik tesó volt a kedvenc.

Kérdező próbáld meg kibírni szeptemberig, és utána nyugi lesz. Nem tudsz velük mit csinálni. :)

2016. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Mi a kérdés? Semmi.

Kéne egy másik férfi aki kihúz a sz.rból?

Vagy sajnáljunk?

2016. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Dehogynem értjük, 8-as. Kérdezőnk rosszul választott, vagy túl korán, a szülei figyelmeztették, de hiába. A tesója, úgy tűnik, okosabban csinálta. Ennyi történt, szó nincs kedvencről.
2016. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!