Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen engedjem el a...

Hány évesen engedjem el a fiamat éjszakára?

Figyelt kérdés
Lesz a főutcán egy koncert és a 14 éves fiam el szeretne menni ismerkedni. Hány éves kortól merjem elengedni és meddig?

2016. júl. 13. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha ott van a közeletekben és többen mennek ismerősök, akkor szerintem engedd el! :) A meddig meg attól függ, hogy mikor kezdődik az a koncert és előreláthatólag meddig fog tartani.:)
2016. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Komolyan másoktól kérdezed ezt meg? Nem neked kéne ezt eldönteni? Nem te ismered a körülményeket és a fiadat? Miért vagy ennyire életképtelen? Ha itt azt mondják hogy 16 éves kora alatt nem, akkor nem engeded el 16 év alatt?
2016. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ mennyire bízol meg a fiadban. Én most 16 éves lány vagyok és a szüleim bíznak bennem. 14-15 évesen már elmehettem barátokkal a városban rendezett koncertre. 7 körül mentünk és 11-12 óráig lehettem. Persze ott voltak az osztálytársaim és cigiztek meg ittak... engem is kínálgattak de természetesen engem nem érdekelnek az ilyesmik. Olyannal engedd akit ismersz, és csak akkor engedd ha megbízol benne.


ui: nem hanyagok a szüleim. Szépen megbeszéltük mettől meddig és én általában percre pontosan otthon voltam. Így lettem nevelve, és nem csak úgy szélnek eresztettek.

2016. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

engem 8. osztály után elengedtek bulizni, meg nyáron se szólnak, hogy mikor menjek Haza, ált. 22-23 körül szoktam. haverjaimat ismerik. Volt, hogy párszor részegen mentem Haza, meg cigizni is szoktam, de csak szóvá tették, hogy másra is költheném a pénzt, meg viselkedhetnék. szerintem 14-16 évesen mindenki ilyenkorszakban van. de egyre inkább kezdek lenyugodni az érettségi közeledtével. Jó nem függesztem fel a bulizást, de már másképp állok a dolgokhoz.

Egyébként meg fiadtól függ, meg a társaságától, hogy miben van benne, meg mit csinálnak. Cigit, piát mindenki kipróbálja előbb utóbb, drogok is terjednek, azt pl. én sosem próbáltam, pedig szinte állandóan lenne rá lehetőségem. Baromságokat is mindenki csinál, szal téll csak a fiadon múlik, hol szab határt a dolgoknak, meg mire vehető.

Amúgy ált. összatartó társaságok szoktak kialakulni, több társaság megismerkedik,eldumálgat, aztán lassan egész várost ismeri XDXDXD 17F

2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Az én fiam is egy ilyen buli után, 14 évesen veszítette el a szüzességét. Hátulról.


41/F

2016. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23%
De farokarcú hülyegyerek vagy utolsó!
2016. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14%
De cink.Buzerátor a fijjacskád...
2016. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele? A te hibád szerintem, kéne barátkozni a barátai szüleivel, és mindenki mehetne közösen egy ilyen (gondolom ingyenes) koncertre. Amíg mi sörözünk a gyerekek 50 mêterre tőlünk beszélgetnek, buliznak, és nincs semmi baj.
2016. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!