Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült megoldania hogy az anyja ne üvöltözzen vele állandóan?

Figyelt kérdés
Tudom csomó ilyen kérdés van és csomó tanács de én úgy érzem ez reménytelen... Üvölt velem zeng az egész környék és hiába mondom hogy "jó de ne ilyen hangosan","ne üvöltözz" stb. Teljesen figyelmen kívül hagyja csak tovább üvölt. Ha ezt mondom neki hogy ne hagyja már figyelmen kívül a kérésem mert így nem lehet beszelgetni akkor rögtön "terelem a témát és egyébként is hogy ne legyen ideges mikor ez meg az van. Amúgy nem kell itt nagy dolgokra gondolni általában egészen apróságokrol van szó. Már próbáltam vele beszélgetni de nem használ.
2016. júl. 15. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Én anyám is ordít mindenért. Ilyenkor én nagy szemekkel bambulok, és mindig mondom neki, hogy

- nem mondanád hangosabban? Nem hallom mit mondasz..

Persze jobban ordít, én meg jobban csinálom, hogy semmit nem hallok. A végén hisztizik, abbahagyja az ordítást és ott hagy..:)

2016. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írnád le hogy pontosan mik is azok az apróságok?
2016. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen volt, a világon mindenért ordított velem, olyanért is, amin normál ember fel sem háborodik egy picit sem. Nekem csak akkor lett jobb, mikor elköltöztem, azóta normalizálódott a viszonyunk.
2016. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is ilyen ha valami felhúzza és valami apróság amit elkövettem elé kerül, egyszer így 10 percet üvöltözött velem hogy milyen alkalmatlan hülye vagyok aki semmire se képes mert.... most figyelj.... véletlenül a hűtőbe tettem vissza a borsót a fagyasztó helyett ÉS TÖNKRE FOG MENNI. Majd visszarakta a fagyasztóba és lásd, semmi baja.

Mostmár nem szeret velem üvöltözni mert ugyanolyan hangon válaszolok azt meg nem szereti ha visszanyal a fagyi és nem tűri az egész család némán hogy mindent a fejünkhöz vág :D

2016. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!