Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá szüleimet,...

Hogy vegyem rá szüleimet, hogy vegyenek egy új telefont?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most ment tönkre a 6 éves Samsung Galaxy Ace-m és nincs telefonom így. :( Szegény család vagyunk, épp megélünk. Persze húgomnak tudtak venni ( 6 éves ) egy tabletet, de nekem telefont nem. Diákmunkát most hagytam abba, mert már 1 hónapja dolgozok heti 3 napot és semmit nem keresek, így max 2 év alatt jönne össze egy telefon, de nekem most kell. :(

2016. júl. 16. 23:31
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
47%
ha rájuk nem számíthatsz, akkor magadra. Vállalj munkát és vegyél egy telefont magadnak. Abba bele se tudnak kötni.
2016. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
25%
De most miért kell ezt feltenni és leégetni magad az egész oldalon?Nem is értem,az ilyen maradjon meg családon belül és ne itt sajnáltasd magad.Lehet hogy ez sértésnek veszed de én pl.nem azért jövők fel hogy ilyeneket olvassak,ha valamit szeretnél dolgozz meg érte mert semmi se fog az öledbe hullni.
2016. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 Hominida válasza:
78%

"így max 2 év alatt jönne össze egy telefon"


Ez a szüleidre is érvényes ám.


Használtan is adnak el néha nagyon jó állapotúakat, azt is nézd meg. [link] , [link]

2016. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy a munkából nem jön semmi.
2016. júl. 16. 23:50
 5/49 A kérdező kommentje:
Van 40 ezer forintom, nem tudom, hogyan keressek mellé munka nélkül csak eladásokból, hogy legyen egy samsung galaxy s7-em :( AZ kibírná vagy 5 évig megint, amikor már többet fogok keresni, nem a Tescóban pakolni.
2016. júl. 16. 23:52
 6/49 anonim válasza:
66%
De miért a legdrágább kell és hosszútávra miért pont Samsung?Utána kéne először nézni mit veszel pontosan,hosszú távra 4 Brand-t kell megnézni:HTC flagship,az épp aktuális Nexus vagy iPhone,(mondjuk ezekből a tavalyi a jó)esetleg még a Moto,a többi nem frissít és csak addig foglalkozik veled amíg meg nem veszed,én nem akarom egyiket se lehúzni de ez a valóság.
2016. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Hát nem muszáj samsungnak lennie, nekem mind1 csak jó legyen és bírja sokáig meg olcsó legyen.
2016. júl. 17. 00:03
 8/49 anonim válasza:
75%
[link] nézz szét itt! Attól, hogy kínai vannak olyan tartósak mint a Samsungok, sőt. Egyébként munkatársamnak már harmadjára cserélik a mikrofont az S6-osában, tehát a Samsungtól se kell elszállni.
2016. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
94%

" Szegény család vagyunk, épp megélünk." ... "hogy legyen egy samsung galaxy s7-em"

Na most én összezavarodtam...

Holnap visszajövök válaszolni. Addig összeszedem a gondolataimat.

Egyébként rossz kategória, de az a legkevesebb.

2016. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
81%

#8.Akármennyire jók ezek papíron semmi garancia nincs arra hogy ezek 3 évig is így fognak működni.Én a Meizu-ra,LeTV-re,a Xiaomi és az Oppo-ra mondanám hogy tartósak,de még ide tartozik a Huawei és a Lenovo amik azért bizonyítottak(Sharp is elég jókat csinál,jönnek majd ide Nokia néven ha minden igaz),de a B Brand-re nem.(Doogee,Cubot,Outkitel stb.)De még az A Brand-ek esetén is főverzió frissítése megbízhatatlan.(persze a MIUI meg a Flyme is frissül hetente de a telefonok többségén LP marad)

De rövid távra 1-2 évre valóban jó vételek,utána meg jön a ROM-gatás de ez minden telefonnál így van,Samsung,LG és minden hasonló gyártó esetén.(a kivételek az előző HSZ-ben írtam)

2016. júl. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!