Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogy vegyem rá a...

Szerintetek hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy iphone 6-ot?

Figyelt kérdés
Már vagy egy-két éve szeretnék nagyon egy iphonet.mondtam már anyáéknak de nem akarnak venni...most lg telóm van és már nagyon utálom...most ejtettem le kb egy hete és be is tört..mindig vigyázok a telefonomra még soha nem hagytam el.nagyon szertnék egy iphonet ....ez minden vágyam ..hogyan vegyem rá őket?nem vagyok egyáltalán elkényeztetve...sőt,erre a telóra us ÉN gyűjtöttem össze a pénzt...írjak egy levelet? Arra gondoltam hogy karácsonyra ezt kérem...annyira szeretném. Pls irjatok ötleteket

2016. jún. 8. 18:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 A kérdező kommentje:
14/L
2016. jún. 8. 18:38
 2/88 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt néztem ki .

2016. jún. 8. 18:42
 3/88 anonim ***** válasza:
65%

Mit akarsz azzal a telefonnal kedzeni 14 évesen? :)

Facebookozni egész nap? Arra jó egy kis androidos telefon is.


Miért is utálod az LG telefonod? Mert a sok majomnak a facebookon Iphone-ja van?


(Istenem ezek a státuszszimbólumok az agyamra mennek.)


Sehogy ne vedd rá a szüleidet inkább ezt mond:

"Anya, Apa nem kell az ájfon mert tudom, hogy ennyi idősen nincs ilyen telefonra szükségem illetve nagyon rossz az ár/érték aránya, de mégis szeretnék egy telefont max. 50 ezer Ft értékben mert a régi már elhasználódott."


Örülök, hogy segíthettem

2016. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:

Nem tudom...de pl.nagyon rossz a kamerája meg ilyenek ...

Egy próbát megér...de még egy ihone 5s-nem is örülnék....

Köszi

2016. jún. 8. 18:47
 5/88 anonim ***** válasza:
65%

Előző vagyok...

Tudom én, hogy csak azért kell neked mert másnak is az van. Vagy mond el, hogy miért kell konkrétan.

2016. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:
Nek is
2016. jún. 8. 18:47
 7/88 anonim ***** válasza:
40%

A szüleidnek nincs rá pénze és kész. Egy telefonért 100 ezer fölött nem költünk...csak az aki nem ért hozzá.

Egyik IPhone se éri meg az árát.

2016. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:
Hát ...tudod az a tudat....hogyha van iphonod akkor mwnő vagy..de azért valljuk be nem rossz telefon.....csak divat teló is sokan azért vesznek..de nekem tetszik a kialakitása..stb
2016. jún. 8. 18:49
 9/88 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne 2 idióta tesóm akkor megkaphatnám.utálom őket. 😡
2016. jún. 8. 18:50
 10/88 anonim ***** válasza:
27%

Nőj fel...

Ez a telefon nagyobb és még jobban is néz ki mint az Iphone: Huawei P8 Lite

2016. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!