Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzek sajnalatot is...

Miért érzek sajnalatot is apám iránt aki gyerekkoromban ivott, most pedig idegbeteg mindig másokat jóbarátok lusta alak?

Figyelt kérdés
Miért van h düh gyűlölet félelem mellett egyfalyta sajnalatot is érzek iránta? Pl nem akarnám h csoves legyen az utcán, v ne ehezzen.De ennek ellenére ott van bennem a düh is.
2016. júl. 19. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

"egyfalyta"


F uck..

2016. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű,mert van benned emberség ;-). És ez jó! Biztos nem lehet egyszerű életed ,de te még is megtudod őrízni az emberi mivoltod... Legtöbb gyerek sajnos ilyenkor agresszívvé válik tele gyűlölettel és bosszúvággyal. Maradj meg ilyennek,mint amilyen most vagy!
2016. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Másokat hibáztat. Azt akartam írni csak kijavították a telefon. Első egy ilyen kérdéshez egy helyesirasi hibát teszel szóvá csak azt tudom mondani h nem sok empátia van benned. Második köszönöm válaszod, de ez Kettős érzés nagyon rosz. Mintha állandóan valotznanak az erzeseim. Nem tudom elmagyarazni de nagyon rosz. Tudom mit érdemelne mégis akkor minek sajnálom én?
2016. júl. 19. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen.. Hány éves vagy?
2016. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
25 vagyok.
2016. júl. 20. 07:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te szanalmat erzel nem sajnalatot (a ketto nagyon hasonlit)
2016. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És az miben különbözik? Hogy szuntessrm meg ezt a kettős érzést?
2016. júl. 20. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet megszuntetni
2016. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is utálom anyámat az màs kérdés hogy miért de meg van rá az okom. De én is szánalmaz vagy sajnálatot érzek iránta hiába vannak bennem a rossz erzesekrha sírni látom vagy akàrmi legszìvesebben megvigasztalnam de kozben meg dühös vagyok ra... ezzel nem tudok mikezdeni...
2016. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!