Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket is idegesít ez a...

Titeket is idegesít ez a fajta lecseszés?

Figyelt kérdés
Manapság, ha nem találok valamit, akkor meg szoktam kérdezni mindenkit, hogy nem e látták? Ekkor anyukám fogja magát kérés nélkül bemegy a szobámba, elkezd kutakodni, és közben folyton szid, hogy nem hiszi el, hogy ekkora egy trehány dög vagyok... Amikor ő elhagyta/ellopták a több tízezer forintos mobilját, akkor senki nem bántotta... Ti hogy kezelitek ezt? A ti anyukátok is ilyen?
2016. júl. 20. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen, akkor eleve nem kérdezném meg, hogy látta-e. Inkább megkeresném én magam.
2016. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Talán ne úgy kérdezd meg, hogy "nem-e látta", hanem, hogy "nem látta-e" azt a bizonyos dolgot!
2016. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Velem is ez volt, de már eljutottam oda, hogy nem szólok neki:/
2016. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ennél jobb .. mikor mindezek után kiderül ,hogy ö tette el valahová pont amit keresel .
2016. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!