Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg igaz, hogy minden...

Tényleg igaz, hogy minden férfi utálja ha már van gyereke egy nőnek? (Nem tőle)

Figyelt kérdés

Mert én ilyen gyerek vagyok :-( Itt is ès mindenhol ezt hallom, látom. Rákerestem itt és Senki nem ìrta mondta még hogy nem zavarja ha gyereke van a nőnek akivel ismerkednek.Engem 1,5 éves korom óta nevel a nevelő apám.Akkor ő most utál engem? Csak megtűrt anyám kedvéért? Èn szeretem, őt szólítom apának az igazit meg a keresznevén.Tényleg senki nem tudja elfogadni az előző házasságokból származó gyerekeket?

13/L



2016. júl. 21. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora hülyeséget is ritkán olvasni.
2016. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon ritka az olyan, ahol a mostoha szülő sajátként tekint a másik fél gyerekére. Nekem elváltak szüleim 3-4 éves koromban. Apám talált mostoha anyát, egy ideig normális/kedves volt, de amikor megyszületett fél-hugi apránként el lettem nyomva, most már le is vagyok szarva (anyámhoz költözéskor tukmálta a fejem "jobb lesz így anyud mellett" - ja persze... Röviden elpaterolt kedves szavakkal s rá 3hónappal hirtelen lett pénz s lebontották a szobámat, hogy kibővítsék hugicának s luxus szobát kapott, lcd tv , laptop stb...-.-)

Anyám apám óta 2x cserélt élettársat. Az első tipikus jópofizok, de utállak. (bántott is kiskoromban). Ez a másik meg elvan magába s leszar mindent, kivéve: Amikor okoskodni kell, apránként egyre nagyobb az arca. Megmondtam, nem az apám s ne huszonévesen akarjanak nevelni...

Csendes, de őszinte szókimondó művész vagyok s megvan a józan eszem is.

Naaaagyon ritka ha sajátként tekinti bárki más gyerekét valaki. De te mondjuk non fiatalon kaptál mostohát, lehet hogy elfogadott gyermekként. De rákérdezhetsz anyudtól pl h mondja meg őszintén vagy kérdezze meg anyud a párját s mondja el neked. Ha jó ha rossz. Kérdés: Ki mennyire őszinte a másikhoz.

2016. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha így lenne, tudnál róla.

Ide többnyire lelki sérültek és unatkozó kamaszok írnak. Ne vedd komolyan.


Nekem 8 éves koromtól volt (nevelő)apám, tudom, hogy nagyon szeretett.


A második férjem is imádja az előző házasságomból született gyerekeket, sajátjaként neveli őket.


Az a ritka, aki ezt nem tudja elfogadni. Csak ők nem írnak ki ide kérdést, mert minden rendben van.

2016. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Babakorod óta nevel téged, már miért ne szeretne?

Ne higgy már el minden marhaságot, amit itt olvasol!

2016. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
abban igazad van, hogy sok esetben nehezen viselik el az elozo kapcsolatbol szuletett gyereket ( mind a nok, mint a ferfiak), de SOKSZOR, mint pl a TE ESETEDBEN ugy latszik, hogy ez nem volt problema. ha csak anyud kedveert turt volna meg, akkor nem lenne olyan viszonyotok, hogy apanak szolitod! :) ne gondolkodj butasagon, a nevelo apad SZERET teged!! :)
2016. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
az első gyermekem nem a férjemtől van. Még egy előző kapcsolatból született, de pici kora óta a férjemmel neveljük. Azóta született még kettő gyerek, és nem vettem észre, hogy lenne különbség a 3 gyerek között. Akik nem tudják, hogy mi a helyzet, meg sem mondanál. Pl: amikor nemrégen a nagylány eltörte a bokáját, a férjem, és apósom vitte be a kórházba, mert nekem itthon volt a kicsi (még tényleg kicsi), és nem alszik el mással. (este volt a baleset) Nem mondta, hogy őt nem én csináltam nem izgat. Amikor venni kell neki valamit, bármit, nem mondja, hogy őt nem én csináltam, nem pénzelem. Ő is a gyereke, akkor is, ha nem az ő vére.
2016. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Az interneten nagyon sok hülyeség terjed, sokszor frusztrált emberektől jönnek a még náluk is frusztráltabb véleményeik. Ne itt tudakolódj semmivel kapcsolatban se! Ez is egy jó nagy hülyeség. Az én anyám férjével jobban kijöttem kb, mint a saját apámmal. Soha fel sem merült, hogy ne tekintsük egymást teljes jogú családtagnak. Ő tudta hogy milyen nőt vállal, neki is voltak gyerekei és anyám is jó előre tisztán lefektette, hogy akinek a gyereke nem tetszik, annak le is út - fel is út. Sosem volt probléma.
2016. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeimet akik már kiskamaszok imádja az új párom. Mindenkinek dicsekszik és úgy beszél róluk mintha sajátjai lennének. Semmit se sajnál tőlük.
2016. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Aput is imádja a mostoha apja és van még egy ilyen páros a családban. Mintha sajátjuk lenne a gyerek.
2016. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Manapság már nem igazán számít a vér. Édesapák között is van, amelyik utálja a gyerekét, és nevelőapák között is. Vannak emberek, akik egyszerűen nem valók apának.


Az igaz, hogy vannak férfiak, akik nem szeretik a gyerekes nőket, de azok a férfiak, pont ezért, nem is állnak össze gyerekes nővel.

2016. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!