Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg igaz, hogy minden...

Tényleg igaz, hogy minden férfi utálja ha már van gyereke egy nőnek? (Nem tőle)

Figyelt kérdés

Mert én ilyen gyerek vagyok :-( Itt is ès mindenhol ezt hallom, látom. Rákerestem itt és Senki nem ìrta mondta még hogy nem zavarja ha gyereke van a nőnek akivel ismerkednek.Engem 1,5 éves korom óta nevel a nevelő apám.Akkor ő most utál engem? Csak megtűrt anyám kedvéért? Èn szeretem, őt szólítom apának az igazit meg a keresznevén.Tényleg senki nem tudja elfogadni az előző házasságokból származó gyerekeket?

13/L



2016. júl. 21. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves "harmadik". Sok tapasztalatod lehet. (4 évesen pátyolgatott mostohám) jófej volt, de kimutatta a foga fehérjét. Nem vagyok kis tizenéves ... S lelkem dolgait lerendeztem pár éve s külön élek párommal boldogan. Az emberek mind más-más felfogással vannak megáldva.

Én nem naívan agyalnék, hanem ki is deríteném mi az igaz. Sok ismerősöm utálja a mostohát, három szereti csak, de azok tényleg "mindent a gyermekért" elv mellett tartanak ki s azért, mert az a 2 mostoha is tapasztalta azt; a harmadik pedig gyerekimádó (óvonő is a melója).

Írtam is: Ha elgondolkodtat s zavar, de nem akarja mostohától kérdezni, anyujának elmondhatja s a szülő felhozza a párjának. Ebbe semmi rossz nincs.

Olyan ember meg ne írjon véleményt, ha dolgokban ő maga vagy ismerősein keresztűl nem tapasztalta.

2016. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tiszteletem azoké, akik más gyermekét el tudják fogadni. Ez egy nagyon szép dolog. :D
2016. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb sajnos igen de szerencsére vannak kivételek. Pl. nekem van egy féltesóm, apáról. Faterom megcsinálta aztán otthagyta a p.csába. Az anyukájának még terhesen lett új párja aki születése óta úgy bánik a féltesómmal, mintha a saját gyereke lenne. Néha irigylem is, mert engem leszar a faterom, csak annyi a különbség, hogy minket nem hagyott ott.

Amúgy nagyban függ attól is, hogy mennyi idős a gyerek amikor a férfi és az anyuka összejönnek. Minél kisebb a gyerek, annál könnyebben alakul ki kötelék köztük.

Ha tudod, érzed hogy szeret a nevelőapád, akkor örülj neki és ne kételkedj benne. :)

2016. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Anyukámmal élek, apukámmal is tartom a kapcsolatot, most mindkettőjüknek van új párja. Anyukám párjának van 3 gyereke és anyukámmal nem élnek együtt, de engem az a férfi kedvel, amikor velünk van, jót akar nekem és azt szeretné, hogy jól érezzem magam. Apukám párja szintén szeret engem (neki nincs gyereke), nagyon sok mindenben hasonlítunk, megértjük egymást, szinte barátnők lettünk.

Szerintem sok embert nem zavar ez a dolog.

2016. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező és adri3721! 36 éves nő vagyok, 8 éve elváltam, van egy 11 éves lányom, és lassan 9. hónapja van egy 27 éves barátom, aki elfogadott engem, gyerekkel együtt. Jobban is szereti, törődik vele, nem úgy, mint a vér szerinti apja. Pedig azt mondta nekem, hogy ő nem képes gyereket nevelni. Na de nem is neki kell nevelnie a lányomat, hanem NEKEM!
2016. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ha utálna, tudnál róla, éreznéd.

velünk mindig éreztette a mostohaapánk, hogy utál (mindenkit utál, mellesleg).


másfél éves korod óta nevel, biztos, hogy nem csak megtűrt. olyan vagy neki, mint ha az övé lennél.

ismerek egy 44 éves férfit, elvált pár éve, a volt feleségének volt egy gyereke egy előző kapcsolatból.

nekem mindig azt mondja (a 44 éves barátom), hogy ő volt a "gyerek" (már 22, szóval nem gyerek) apja 17 évig, a "gyerek' vezetékneve az övé, és hogy olyan, mint ha az ő fia lenne. 3 éves korától nevelte.

2016. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Anyum barátjával remek a kapcsolatom


17 voltam amikor összejöttek, és a lányának tekint és hív is :)

2017. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!