Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 hós babánk van, és kaptam...

16 hós babánk van, és kaptam egy jó álláslehetőséget, ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés

8 órás munka, magas beosztás, régen áhított cégnél, magas fizetés. Fejvadász talált rá a régi önéletrajzomra, behívtak, megkaptam. Amúgy nem kerestem munkát. Párom itthon maradna babával, de félek megviselné a kislányomat, hogy apa lesz itthon. Bár annyira nem anyás, nem apás, mindenkivel jól elvan. Nem "kenyérre" kell a pénz (ne értsétek félre kérlek), páromnak is van munkája, szépen élünk. De tudom, hogy kb

egy év múlva ígyisúgyis vissza kell mennem dolgozni, és ez a lehetőség többé nem lesz, ha visszautasítom örökre elszáll. Szeretem a gyermekem, de dolgozni is szeretek. Általában 1 perc alatt döntök, határozott vagyok, de ezen a kérdésen 1 hete agyalok. Ezért mindenkit megkérdezek, akit tudok. Ti mit tennétek?


2016. júl. 21. 22:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Elvállalnám, ha az apa otthon tud maradni.
2016. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Bízz a párodban, a kislányod pedig jól meglesz apával is. Ha szívesen marad otthon vele (ami szuper, nem minden apuka kapható erre), nincs miért izgulnod, neki is jár a babázás.:-)
2016. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

"kb egy év múlva ígyisúgyis vissza kell mennem dolgozni, és ez a lehetőség többé nem lesz, ha visszautasítom örökre elszáll. "

Ez a lényeg. Gondolkodj hosszú távban, többre mentek azzal, hogy neked fix és jól fizető állásod van, ami szakmailag is boldoggá tesz, minthaha 1 év múlva kezdenél keresni.

2016. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Én mennék ne legyen lelkiismeret furdalàsod
2016. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Menj! Csodás lehetőség. A fennmaradó idődet pedig 100%-osan a kislánnyal tudod tölteni. Sok sikert! :)
2016. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
18%
nem-nem-nem
2016. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%
Menj!A 16 hónapos már nem baba,eszik mindent,ha ügyes,már (szinte) jár,beszél is lassan,ilyen lehetőséged nem lesz,mint írod,a jövőre is kell gondolni.Csak otthon van ez a maradi felfogás,hogy 3 évig le kell magunkat kötni a gyerek mellé.
2016. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is menj!
2016. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Meeeenj!!
2016. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólóknak! 4es válaszoló, az én legfőbb érvem is ez a munka mellett. Baba mellett meg az, hogy ezek az évek ugyanúgy nem térnek vissza ill. az a lelki teher, amit ez rám(ránk?)rakna.Nyugodtan írjon még, akinek kedve van, hátha valaki ír még valami olyat, ami "perdöntő" új nézőpont lesz számunkra valamelyik oldalon (baba vs munka). Köszönöm mégegyszer.
2016. júl. 21. 23:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!