Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek el 20...

Miért nem engednek el 20 évesen sehova sem a szüleim?

Figyelt kérdés

Nekem kimaradt az életemből a baratnőkkel való fagyizás mozizás. Sose mehettem el sehova. Csak tanultam és itthon voltam házvezetőnő szinte. Hála az égnek Pestre kerültem egyetemre, így kollégista lettem. Így legalább végre élhettem kicsit. Jó érzés volt este elmenni sétálni barátokkal. Persze hazudtam h mikormit csinálok.

Ami nem szép dolog tudom.

Nyárra hazajöttem. Nagy nehezen engedtek el dolgozni délutános műszakba, mert éjfélkörül hazajönni veszélyes.

Ezt azért csak ki harcoltam. Fagyizni most se mehetek el. Borzasztó...

Szüleim mindenkitől tiltanak. S persze közben rágják a fülem h miért nimcs párom. Hogy a viharba lenne ha else mehetek itthonról. Ilyenkor tiszteletlennek neveznek és szobafogságra ítélnek...

Büszkék magukra mert nem hagyták h elkallodjak..

Most mégis mit tehetnék? Várom a szeptembert mint a messiást



2016. júl. 22. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen tötyimötyi vagy 20 éves létedre, ne csodálkozz... Fogod magad, elmész és mondod nekik, hogy majd jövök ekkor meg ekkor.
2016. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1 irta.. nehogy már engedélyt kérj 20 éves korodban..
2016. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
jesszus.. 20 éves vagy. nem is kéne keretőznőd..max elmondhatod hovámész,mikor jössz és ennyi..
2016. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mi van..?? szobafogság? mi lesz ha fellázadsz..?
2016. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
99%
Mindenkivel azt lehet megcsinálni amit enged. Állj ki magadért, mert máskülönben 30 évesen is bele fognak szólni az életedbe. Van még 1,5 hónap a nyárból, legalább ezt élvedz ki.
2016. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ilyet nem tehetnék, mert az utcáról rángatnának vissza.

Idösek a szüleim.

2016. júl. 22. 13:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lázadozol, 30 évesen is ez megy majd. Nem vagy már gyerek...
2016. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
de amikor rágják a füled hogy miért nincs barátod akkor miért nem hozod fel a témát..?-Hogy mégis hogyan..?
2016. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Talán ideje lenne elmondani a szüleidnek, hogy 20 évesen már felnőtt nő vagy. Azért mert idősek a szüleid még leülhetnél velük beszélni..
2016. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy vissza rángatnak az utcáról??

Csak gyorsabb vagy náluk, nem?!

2016. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!