Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondanátok a sógornőtöknek...

Elmondanátok a sógornőtöknek ha tudnátok, hogy a bátyátok nem egyformán szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Bátyám és a sógornőm együtt vannak nagyon régóta. Mindig is nagyon szerettem a lányt, szinte nővéremként. Sokat segítet a családi életünk helyrehozatalán is, mivel régen a bátyám nagyon rossz arc volt, szüleim házassága is majdnem ráment. Mióta együtt vannak azóta normális. Vagyis javarészt az. Megcsalta sógornőmet egyszer, az ki is rakta. De végül csak kibékültek egy év után, aminek nagyon örültünk. Afelett is szemethunyt mindenki, hogy a sógornőm terhes lett közben mástól. Mindenki elfogadta, szerette a kisfiút mikor megszületett. Szüleim is, én is, másik bátyám is. 4 hónapja született meg a ténylegesen közös gyerekük. Őt is szeretjük. Azt hittem bátyám is egyformán szereti őket, sógornőmnek teljesen úgy adja elő. Ami még rosszabb a kisfiú is imádja. Tegnap én hallottam amint bátyám arról beszél a másik bátyámnak, hogy a kisbabát jobban szereti, más érzés. Erről beszélgettek sokat. Ami számomra elképesztő volt. Erről sógornőmnek biztos nem beszél. Reggel még én éreztem magam rosszul, mikor láttam, hogy a kisfiút puszilgatja. Teljesen álszent. Még két napig itt lesznek nálunk, nem bírom ezt nézni folyamatosan. De félek elmondani sógornőmnek, pedig joga van hogy tudja szerintem.
2016. júl. 24. 12:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
#6os vagyok. Nyilván mert nem mondasz ilyeneket, hogy Bécikét erős 7esen szeretem, Julcsikát meg 10esen. Nem akarja megbántani a sógornőd, de ez nem álszentség.
2016. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a sógornőd is érzi ezt, nincs ember, aki a nap 24 órájában hibátlanul meg tudja játszani magát. Ez a szitu ezzel jár, a bátyád erőfeszítéseket tesz, hogy rendben legyen a kapcsolatuk, fölösleges beleszólni, csak kettőjükre tartozik.
2016. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem szólok bele más magánéletébe, főleg ha a testvéremről van szó. Természetes hogy a saját gyerekét jobban szereti. Ha a sógotnőd elhiszi, hogy egyformán szereti őket, akkor biztos úgy viselkedik, hogy ezt nem mutatja ki. Ez nem álszentség. Az sem véletlen, hogy nem veled osztotta meg...
2016. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%

Most nem azért,de én is a saját gyerekemet jobban szeretném,mint amelyik mástól van!Teljesen normális dolog!

A nő is tisztába lehet vele,h másképp vannak a dolgok!

2016. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

"a bátyám...Megcsalta sógornőmet...az ki is rakta"

"a sógornőm terhes lett közben mástól"

"4 hónapja született meg a ténylegesen közös gyerekük"


Nem kellene -a sz@rkavarás helyett- neked is inkább a saját nemi életeddel foglalkoznod?!

2016. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell lepontozni mindenkit? Fáj az igazság?
2016. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
98%
Az ember a saját gyerekeit sem szereti egyformán.
2016. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
98%

saját életeddel foglalkozz - és IGYEKEZZ, hogy normálisabb legyen, nem össze-vissza fetrengeni és szaporodni, mint a nyulak. "nincs joga tudni" és neked nincs jogod ebbe beleugatni.

Az, hogy "jobban szereti az egyiket nem jelenti azt, hogy a másikat nem szereti.


Mivel foglalkozol, mit olvasol? Minek örültél legutóbb? Mi tanulsz?


-ezek most érdekesebbek, mint hogy az egész 500 m-es körzeteben ki mit érez, egész családodról mindent megtudtunk, kivéve rólad. Rólad csak annyit tudunk, hogy beletúrsz beleáskálódsz olyan dolgokba, amihez tkp. semmi közöd nincs.Ez egy roppant káros és sok bajt okozó tulajdonság.

2016. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
98%
Hidd el, a sógornőd pontosan tudja, mi a helyzet, csak van annyi esze, hogy ő sem szól.
2016. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%
A kérdező simán csak egy 14 éves kislány nagy igazságérzettel. Majd 10 év múlva alábbhagy...
2016. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!