Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a "munkamánia"? Ti mit tennétek a helyemben? 18/L

Figyelt kérdés
a szüleimnek olyan a munkája, hogy most nyáron nem dolgoznak... De pihenés helyett mindig van valami... nagymosás, szekrény átválogatás, porszívózás, felmosás heti többször, kitalálják, hogy most átrendezik a nappalit, kitakarítják az egész fürdőszobát, konyhát... átpakolják a könyvespolcot... Mindig van valami... közben egymással kiabálnak néha, vagy velem is, ha rosszzl csináltam valamit...már kb. bűntudatom van ha elmegyek itthonról mert addig ők itthon melóznak..amikor szerintem pl ezeknek a nagy része teljesen felesleges, mert évközben folyamatosan is kell ugye takarítani, tehát nem arról van szó, hogy áll a szemét mindenhol...
2016. júl. 24. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit túlzás amit csinálnak, de lehet hogy most nincs rendes munkájuk a szünet miatt és ebben élik ki magukat.
2016. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Az túlzás, hogy ezért veszekedtek, veszekednek. De ezeket is meg kell csinálni időnként, nemcsak a szokásos takarítást.
2016. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Igen, sajnos nem normális. Amint teheted menj el otthonról. Az anyám ugyanilyen takarító szörnyeteg. Soha nem láttam, hogy könyvet vett volna a kezébe, vagy sportolt volna. Amikor a szüleid nyáron otthon vannak, inkább el kellene együtt menni futni, kocogni, vagy kirándulni, hogy levezessék a felesleges energiájukat és nem egymással kiabálni és veszekedni
2016. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!