Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitcsináljak ha ijen az apám?

Mitcsináljak ha ijen az apám?

Figyelt kérdés

At van ,hogy az apám nagyon szigorú és sokszor megszok verni de nemis akãthogyan ha visszafeleselek neki vagy valamit csinálok kék zöldre is megver...

Ma például az történt hogy veszekettem a tesómmal és ő odajötz és elkezdett velem üvöltözni majd felakartam kelni és elmenni meglöktem és ő jó erősen verte a fejemet...Mindig énvagyoka hibás ha ,mert a tesóm fiatalabb tőlem és engem hibáztat már tiszta depressziós szoktam lenni gyűlölöm őt mindentől amitől csak lehet tilt és elakarja venni ha valamit csinálok ami neki nemtetszik vagy visszafeleselek ... Nemtudom mitévő legyek ha 18 leszek elakarok költöznid e tudom ez nemfog könnyen menni mert a költözéshez pénz kell...

14/f


2016. júl. 24. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Gyenge.
2016. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%
Menj el a rendorsegre es mondd el ezeket.. ha vannak bizonyitekok hogy apad megvert,kivizsgalnak, ha 8 napon nem mulik el akkor teged betudnak tenni egy helyre ahol ilyen gyerekek vannak.. baratnom is ott elt evekig 18 eves koraig amig nen lett mas befogado csaladja..
2016. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Anyukád nem tud segíteni? Vagy más rokon, osztályfőnök, barátod szülei?
2016. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mégis kit mondjak nekik hogy kezdjem el ez nekem kínos...
2016. júl. 25. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!