Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan javítsak az apám...

Rehatronusz kérdése:

Hogyan javítsak az apám viselkedésén? Vagy hogyan ne idegesítsem magam fel rajta?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek. Akár hogy próbálkozom mindig csinál valamit amivel kiakaszt pl.: eladja a cuccaimat a tudtom nélkül, mindig a maga igazát hajtja (ami mindig nagy hülyeség) vagy felidegesít pl.: a strandon elkap bele dob a vízbe, le nyomja a fejem stb. Szerintettek mit csináljak??? (12 éves vagyok)
2016. júl. 23. 19:06
 1/8 anonim válasza:
34%
Es mit lattal a viz alatt?
2016. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
A cuccok eladását beszéld meg vele, de mikor korodbeli vagy nálad fiatalabb voltam engem is beledobott apa a vízbe, de ez csak mókázás, próbáld meglátni ezt az oldalát, ha nem megy akkor mondd neki, hogy nem tetszik, ne csinálja. :)
2016. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit ad el? Vettél magadnak mondjuk egy laptopot és ő eladta, vagy a nem használt játékokat, ruhákat adja el?

A strandoshoz annyi, ha fiú vagy, az ilyen játék tök normális. Nem bántani akar, de ha te nem szereted, akkor mondd neki, hogy légyszi ne, ezért meg azért.

2016. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De, 12 évesen nyilván laptopokat vesz magának.... :D

Amúgy lehet azért adja el, mert gondolja hogy ha Ő vette, akkor neki ahhoz is joga van hogy eladja.

2016. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszélj apukáddal ha valami nem tetszik. Ezért lehet hogy le leszek pontozva, de akkor is: Vegyél kicsit vissza magadból. Egy tizenkét éves élettapasztalatával ne akard már azt állítani hogy apukád mindig csak hülyeségeket mond, és neked van igazad folyamatosan. Fiatal vagy még ahhoz hogy jól átlásd a dolgokat - Apukád biztosan jobban képes rá mint te.
2016. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit vicces hogy te akarod apukádat nevelni.
2016. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy laptopot vesz, iróniának szántam, mert gondolom nem az ágyat adja el az apja, amiben alszik a srác és nem is a cipőt amiben utcára jár.

Azt hittem le jön 😉

2016. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kicsit emlekszem erre az erzesre, hogy anyam vhogy még 15evesen is azt hitte, hogy 5 vagyok...

Vhogy allandoan poenkodott, intezte a dolgaimat amit már magam is tudtam volna..nagyon idegesített, de vhogy csak jót akart,,és csak jófej akart lenni...

Kedves kérdező,,esetleg beszelgess vele, szrtem érzi, hogy kezdesz távolodni, és ezért 'bizalmaskodik', jópofizik...

Ereztesd, hogy szereted, de ennél már nagyobb vagy, kicsit nafyobb szabadságot szeretnél...

2016. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!