Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám egy undoríó ember, de...

Apám egy undoríó ember, de anya nem tud róla mert megjátsza magát. Hogy érjem el hogy anya elhiggye nekem?

Figyelt kérdés
Anya tartja el a családot,tehát reggel elmegy és csak este jön haza. Apa ilyen alkalmi munkát csinál de ott is sokszor hamarabb befejezi a munkát mint ameddig tart a munkaideje. Gyakorlatilag anyán élősködik. Amikor itthon vagyok apám rendszeresen belém köt szándékosan hogy idegesítsen és sértő megjegyzéseket tesz rám. Például azt mondta hogy ha ő ilyen gyerek lett volna mint én akkor már nem élne. Pedig igazán nincs sok gond velem sportolok,tanulmányi eredményem 4 egész körül van. De ugye ezt anya nem látja mert nincs itthon,de apa előadja neki hogy mi milyen jóban vagyunk közben meg egész nap cseszeget. Hogyan tovább?
2016. júl. 23. 09:48
 1/7 anonim válasza:
95%
Hát nemkell egyszerre anyud nyakába zúdítani egyszerre. Várd meg amíg apud elmegy vagy anyuddal leszel kettesben kezdd el mondogatni utanna mar könnyebb lesz. Egyébként ismerős:) de nekem anyum magától jött rá hogy alul mit csinál:)
2016. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
És ha felveszed pl videóra? Vagy készítesz pár hangfelvételt, az is lehet segít valamennyire.
2016. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
63%
#2 ez butaság.... ha az apja megtudja nem túl előnyös. Az anyukája meg ha hisz neki nem kell bizonyíték főleg ha számonkéri az apát ezért.
2016. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hangfelvételen én is gondolkoztam csak nem tudom hogyan kivitelezzem. Mert azért furcsa lenne ha egész nap tartanám a telefont a kezemben.
2016. júl. 23. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ha anyukád ezeket nem tudja az azért van, mert nem hajlandó tudomást venni róla, ahogy arról sem, hogy nő létére ffit tart el. Vagy tudja és fontosabb a ffi, mint a gyerek.

Egy őszinte négyszemközti beszélgetésnek azért adj esélyt!

2016. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Állj anyád elé, és jelentsd be, vagy Te vagy az apád.

Biztos megérti, ha elköltözöl.

2016. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%

Állj anyád elé, hogy holnaptól te mész a dolgozóba, hogy legyen kajára való, és amíg helyetted otthon van az apád, nevelje meg.

Vagy jelensd be egyszerűen, hogy "kistestvért kérsz szülinapra,"

2016. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!