Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Anyukámmal és Apukámmal egy házban éltünk, de külön lakásban. Anyukámnak 13 éve van élettársa és ő vele élt, én pedig apával a másik lakásba.

Egy ideje el kezdett engem gyanusitgatni, hogy azért járok át, hogy én az élettársával lefekszem, a nevelő apámmal... egy ideig próbáltam elmagyarázni neki, hogy 2 éve már barátom van, meg olyan mintha az édes apám lenne és hogy ez lehetetlen, és nagyon undoritó vádolás részéről. Ez sajnos addig fajult, amíg már elhitte a saját hazugságát és megakarta ölni magát emiatt, 2x is megpróbálta... jelenleg elköltözött, de gyűlöl engem, és én nem csináltam semmit... Szerintetek? mit lehet tenni ilyen helyzetbe?Válaszaitokat előre is köszönöm.



2016. júl. 25. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit nem tehetsz, te elmondtad a verziódat ő meg mártírkodni akar, hát akkor hajrá akassza fel magát:S Ha nem a mostohaapád akkor más kifogás miatt akarja majd megölni magát,de te legalább mosod kezeidet hisz ártatlan vagy.
2016. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni. örülj neki,hogy nem mérgezi tovább az életed. nem anya,aki képes ezt elhinni és meggyanúsítani.
2016. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy feltételezhet ilyet a saját gyermekéről?
2016. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy sokan csinálnak ilyet. Jobban is ismerhetné a lányát.
2016. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, de ez mostmár nekem túl sok, még a barátom is kidobott 2 év után mert h nem bírja a családi stresszemet... meg már nem tudja h szeret-e, itt van ez a problémám is, egyszóval válaszolók köszönök mindent és kívánok nektek egy szép nyugodt életet:)
2016. júl. 26. 02:00
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd az én apám sok mindennek nevezett és közben alkoholt fogyasztott a gyógyszerére 1-er öngyilkos próbált lenni aztán anyámat próbálta a lépcsőn lelökni(mert új feleséget akart) és még mondhatnám. De én pont az önsajnálata miatt nem stresszeltem azon hogy mi lesz ha öngyi lesz, mert egy ilyen önző ember legyen is csak az. plusz ha nem is éltek együtt akkor minek ezen feszkózni? túlkomplikálod hisz te legalább nem egy házban élsz vele.
2016. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!