Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? Anyám teljesen...

Mit tehetnék? Anyám teljesen belemászik a magánéletembe.

Figyelt kérdés
Eddig annyira nem zavart, azonban amióta párom van (1 éve) egyre jobban. Ránktöri az ajtót, kopogni b*szik, múltkor ránk is nyitott így, és mondanom sem kell, eléggé kínos volt, miután mi nem az a paplan alatt csinálós pár vagyunk ... Távkapcsolat a mienk, hétköznap esténként skypeolunk, hétvégente vagyunk csak együtt. A skype beszélgetéseket rendszeresen végighallgatja a másik szobából, sokszor még bele is szól... nagyon idegesítő már, mikor olyan témákat beszélnénk ki amihez semmi köze. Olykor csak úgy bejön a szobámba aludni mert "ő éppen nem fér el apámtól" vagy "nem tud tőle aludni" vagy össze vannak veszve. Élvezi, hogy a magánéletemet a sárba tiporhatja, 19 évesen nem az anyámmal akarok egy ágyban aludni. Szerintem ez enyhén szólva is egészségtelen, pláne undorító, hogy ő szeret ruha nélkül aludni, én meg ki nem állhatom. Állandóan veszekedik velem, most sem beszél velem 2 hete egy szót se (értsd: ha főz én nem kapok, ha valami családi program van amit hetek óta szervezünk, kimaradok belőle) egy hatalmas nagy hiszti az egész, ezt most nem írom le, hosszú lenne. ép ésszel felfoghatatlan. Ha mondanám neki, még ha szépen is, hogy figyi lassan felnőtt vagyok, hadd döntsem el hogy ég e a szobámban a villany (csak úgy bejön és lekapcsolja) vagy legalább kopogjon, ha bejön a szobámba, vagy hogy ne hallgatózzon állandóan, azt személyes sértésnek és a személye ellen induló gyűlöletnek venné. tiszta depressziós, kezd megőrülni, szó szerint. nem tudom mit tehetnék, elköltözni nem tudok, mert még tanulok, errefelé meg sajnos minimum egy teljes fizetés menne albira, és akkor még tandíj stb stb .. de már kikészít ez a helyzet mind lelkileg, és mindenhogyan, nem csak a túrkálódásával, hanem hogy nincs egy kedves szava hozzám sosem. szándékosan sosem bántanám meg és igyekszem segíteni itthon de ő ezt sohasem értékelte.. valaki?
2016. júl. 12. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Az ajtódat zárd be, ha ott van a párod, meg ha alszol.
2016. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Zárd az ajtód, ez azért elég logikus...

Őt nem fogod tudni megváltoztatni, de a magánéletedet egy alapszinten azért meg kell védened.

2016. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Költözz el
2016. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
2%
költözz a nődhöz....a fizetésed meg add oda nekik h legyen miböl eltartani magatokat.......
2016. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
eltette már beköltözéskor a kulcsát az ajtómnak... nem zárhatom be ha meg bezárnám azon akadna ki és üvöltözne és kicseréltetné a zárat. lány vagyok, soproni, a párom győri, ingázni nagyon drágán tudnék..
2016. júl. 12. 22:44
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell zár, riglizd, azzal nem tud mit csinálni, max leveszi, legyen másik. Remélem, nem kifele nyílik az ajtód.

Majd megszokja, ha nem, részvétem, de nem engedheted be, nem normális, amit csinál.

2016. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
költözz a pasidhoz.
2016. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy nem tudja elfogadni, hogy önálló személyiség vagy, magánélettel, még bunkó is. Megnevelni már nem fogod. Ha nem tetszik, nagykorú vagy, csinálhatsz, amit akarsz. Az egyetlen mód, hogy ne másszon bele a magánéletedbe, ha a saját otthonodban éled azt, nem vele egy fedél alatt.
2016. júl. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Próbáld megbeszélni vele hogy ha a párod veled van ne nyisson rátok...ha nem érti meg és továbbra is rátok nyit akkor úgyis neki is kellemetlen mert azért nem szívesen látja egy szülő a gyerekét szex közben. Egy idő után a szülőnek fel kell fognia hogy a gyerek már felnőtt..
2016. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az anyukám, viszont ahogy párom lett egyből felfogta, hogy már nem a pici fia vagyok.

Mit tehetnél?

A költözésen kivül nem tudok semmit tanácsolni, ha 1 év alatt sem sikerült neki felfogni a dolgokat akkor ez van. Sajnálom.

2016. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!