Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy jobb...

Mit tehetnék, hogy jobb gyerek legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az anyukámat és ő is engem,viszont gyakran feleselek.Próbálok nem feleselni,de mire észbe kapok már anyával ordibálok.Tudom,hogy rosszul esik neki és nem akarom megbántani.Tudtok valami jó tippet,hogy hogyan állhatnám meg,hogy ne feleseljek?

15/l



2016. jún. 27. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tudok egy jó tippet.
2016. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mi lenne az?
2016. jún. 27. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt hívják kamaszkornak. Kérj tőle bocsánatot, mást úgysem tudsz tenni.
2016. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kamaszkor stb.,de akkor is zavar.Már nem győzök bocsánatot kérni ><
2016. jún. 27. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:
uralkodj magadon
2016. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt elborulna az agyad számolj 10-ig és vegyél néhány mély levegőt. Esetleg keress olyan hobbit, ahol le tudod vezetni a felesleges feszültséged és nem leszel alapból ingerültebb.
2016. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm c:
2016. jún. 27. 12:47
 8/11 Mivanveletek? ***** válasza:
100%
Én is próbáltam feleselni,gondolván,hogy "na majd akkor most Én mondom meg..." 😁 Kaptam egy kellemes fülest-hozzá kell tegyem,összesen háromszor kaptam gyerekkorom alatt-és már nem is akartam annyira "megmondani".. Visszagondolva mosolygok rajta..A füles előtt is kölcsönös volt a tisztelet és a szeretet is,de onnantól mégjobban tiszteltem és Szerettem,mert nem az asztalt verve ordított,hogy "amíg az Én asztaloknál eszel,azt csinálod amit mondok",hanem leültetett és Életem talán egyik legkomolyabb beszélgetésén estem át az Édesanyámmal,akit azóta is Imádok...Szóval azt tudom javasolni,hogy vegyél erőt a kamaszságodon és Te is légy türelmes vele,mert-ha most nem is gondolod úgy-Ő mindig csak jót akar neked!!! 😉
2016. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem hisztis kamaszként viselkedni,csak na...nehéz.A türelmen pedig dolgozom még és mepróbálom befogni a pici számat.c:
2016. jún. 27. 15:45
 10/11 Mivanveletek? ***** válasza:
Ami néha nem is annyira pici,igaz..??😉
2016. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!